Huawei FreeBuds 3i za 449 zł

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3i już dostępne w przedsprzedaży za 449 zł

Huawei wprowadził na rynek bezprzewodowe słuchawki Huawei FreeBuds 3i.

W przedsprzedaży między 1 a 14 czerwca, FreeBuds 3i dostępne są w cenie 449 zł i z prezentem – 60-dniowym dostępem do audiobooków w serwisie Audioteka.

Aby uzyskać 60-dniowy bezpłatny dostęp do blisko 2000 audiobooków w serwisie Audioteka, wystarczy wejść na stronę tutaj i tam wpisać numer seryjny (SN) słuchawek, który znajduje się na pudełku.

Zostanie wygenerowany kod, który należy aktywować na stronie promo.audioteka.com i następnie zalogować się lub zarejestrować w Audiotece.

Kod trzeba wygenerować do 17 czerwca, a aktywować najpóźniej do 30 września.

Z promocji można skorzystać w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie oraz w sklepach: EmpikMedia ExpertRTV Euro AGDMedia Marktx-komKomputronikNeonet

Sprzedaż regularna rozpocznie się 15 czerwca.

Huawei przygotował również konkurs dla fanów w Społeczności Huawei, w którym do wygrania są najnowsze FreeBuds 3i. Aby je zdobyć, należy odpowiedzieć na pytanie na stronie tutaj. Autorzy najbardziej kreatywnych odpowiedzi zostaną nagrodzenia bezprzewodowymi słuchawkami. Osoby, które otrzymają FreeBuds 3i, po tygodniu użytkowania, będą zobowiązani do pozostawienia opinii o nich. 

FreeBuds 3i wykorzystują technologię podwójnego mikrofonu ANC, który umożliwia aktywną redukcję szumów do 32 decybeli. 

Za jakość dźwięku w Huawei FreeBuds 3i odpowiada również przetwornik dynamiczny o średnicy 10 mm.

Naładowane do pełna słuchawki pozwalają na 2,5 godziny rozmów lub 3,5 godziny odtwarzania muzyki czy audiobooków.

Etui, w którym przechowywane są słuchawki, pełni również funkcję powerbanka, dzięki któremu słuchawki mogą odtwarzać muzykę do 14,5 godziny.

Dwukrotne dotknięcie lewej słuchawki włącza lub zatrzymuje muzykę. Odtwarzanie zostaje też automatycznie wstrzymane w momencie wyjęcia słuchawki i wznowione po jej ponownym włożeniu. Aby wyłączyć aktywną redukcję szumów wystarczy dotknąć i przytrzymać prawą słuchawkę. Gesty można spersonalizować w aplikacji Huawei AI Life – aplikacja pozwala również śledzić poziom naładowania urządzenia.

Bezprzewodowe słuchawki spełniają normę IPX4. F

FreeBuds 3i razem z etui ładującym ważą 51 gramów.

Ładowanie etui odbywa się za pomocą USB typu C, a łączenie słuchawek ze smartfonem – poprzez Bluetooth 5.0.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: