Huawei FreeBuds 4i za 249 zł

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Huawei FreeBuds 4i za 249 zł

Huawei FreeBuds 4i, najnowsze bezprzewodowe słuchawki Huawei, dostępne są od dziś w promocyjnej ofercie, która potrwa do 2 kwietnia.

FreeBuds 4i można kupić w tym czasie za 249 zł.

Do wyboru mamy słuchawki w dwóch kolorach białym i czarnym.

Promocja z Huawei FreeBuds 4i dostępna jest w sklepie internetowym huawei.pl, w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia (z powodu obostrzeń związanych z pandemią, sklep jest tymczasowo zamknięty), w sklepach Decathlon, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom oraz u operatorów – Play i Orange

Sprzedaż Huawei FreeBuds 4i będzie wsparta kampanią marketingową w kanałach digitalowych i w social mediach marki. Głównym elementem kampanii jest wideo promujące najważniejsze cechy produktu, czyli 10-godzinny czas pracy na jednym ładowaniu, aktywną redukcję szumów oraz funkcjonalny design.

Słuchawki Huawei FreeBuds 4i wyposażone są w baterię o pojemności 55 mAh, która pozwala nawet na 10 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki oraz na 6,5 godziny prowadzenia rozmów z wyłączoną funkcją aktywnej redukcji szumów. W połączeniu z etui ładującym, słuchawki odtwarzają muzykę przez 22 godziny i pozwalają na 14 godzin prowadzenia rozmów.

Huawei FreeBuds 4i wyposażone są w funkcję szybkiego ładowania –  10 minut ładowania umożliwia 4-godzinne korzystanie ze słuchawek, a pełne ich naładowanie zajmuje 60 minut. Słuchawki zamknięte w etui i będące w stanie spoczynku pozostaną naładowane do 200 dni, a wyjęte z etui – do 2 dni.

Układ dwóch mikrofonów w Huawei FreeBuds 4i pozwala na wykrycie hałasów otoczenia i – za pomocą odwróconej fali dźwiękowej – zredukowanie hałasu do 22 dB. Redukcja szumów zapewnia dobrą jakość rozmów głosowych w trudnych warunkach otoczenia, takich jak jazda na rowerze przy silnym wietrze, przebywanie w transporcie publicznym czy przy ruchliwej ulicy.

Tryb „świadomość” umożliwia natomiast przenikanie głosów i dźwięków ze środowiska do osoby słuchającej, bez konieczności zdejmowania słuchawek, co jest przydatne, gdy słuchamy muzyki i jednocześnie z kimś rozmawiamy.

Huawei FreeBuds 4i wyposażone są w 10-milimetrowe przetworniki dynamiczne, które zapewniają zwiększoną amplitudę i mocniejsze basy. W słuchawkach zastosowano również elastyczną membranę z kompozytu polimerowego.

Słuchawki wyposażone są w specjalne czujniki, które umożliwiają sterowanie odtwarzaniem muzyki, połączeniami głosowymi oraz pozwalają aktywować tryb redukcji szumów lub tryb „świadomość”.

 

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: