W Polsce działa już przynajmniej 100 tys. telefonów Huawei z HMS

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
W Polsce działa już przynajmniej 100 tys. telefonów Huawei z HMS

Jefferson Zhang, dyrektor zarządzający Huawei CBG Polska, na wczorajszej konferencji prasowej powiedział, że w ciągu 3 miesięcy, licząc od premiery P40 lite, jego firma sprzedała w Polsce ponad 100 tysięcy urządzeń z HMS (Android bez usług Google). P40 lite był sprzedawany w cenie 999, a jego wersja z literą E za 699 zł. Telefony te trafiły do sprzedaży w Polsce na początku marca w promocyjnych cenach i z dodatkowymi opaskami w prezencie.

Polski oddział Huawei pochwalił się wczoraj także wynikami swojego sklepu z aplikacjami AppGallery. Pod koniec kwietnia ze sklepu klienci pobierali tygodniowo około 150 tys. aplikacji. Po 2 tygodniach liczba ta urosła 2 krotnie. Po kolejnych 2 tygodniach (okolice końca maja) liczba pobieranych gier i aplikacji osiągnęła poziom 0.5 mln programów pobieranych tygodniowo.

Huawei pochwalił się także, że klienci pobrali w maju 200 tys. aplikacji Automapa, która jest teraz całkowicie darmowa dla użytkowników telefonów z HMS.

Teraz numerem jeden w polskim AppGallery jest aplikacja SaraMart – Free Shipping, a najpopularniejszą grą Garena Free Fire: rampage

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: