Laptopy, tablety, zegarki, słuchawki i routery Huawei z rabatami do 28%

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Nowy rok szkolny z nowym sprzętem od Huawei.  Sprawdź „Okazje z klasą” m.in. na laptopy i tablety

Huawei ruszył z promocyjną ofertą „Okazje z klasą”. W ofercie mamy do wyboru laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki bezprzewodowe oraz routery w obniżonych cenach.

Za 7 499 zł możemy kupić flagowego laptopa Huawei MateBook X Pro 2021 z procesorem Intel Core i7 i dotykowym ekranem w zestawie z monitorem Huawei MateView i plecakiem Huawei.

Klienci poszukujący laptopa ze średniej półki cenowej, mogą wybrać MateBook 13 2020 lub MateBook 14. Oba urządzenia dostępne są w promocyjnej cenie 2 999 zł, a przy zakupie na huawei.pl, do zestawu dodawana jest mysz bezprzewodowa Huawei Swift.

Dwa laptopy z serii D – MateBook D 14 i MateBook D 15 wyposażone w procesor Intel Core i3 kosztują - odpowiednio 1 999 zł i 1 899 zł. Przy zakupie urządzeń na huawei.pl, klienci otrzymują w zestawie myszkę Huawei Swift

Tablet Huawei MatePad z ekranem 2K dostępny jest w cenie 999 zł. Z kolei Huawei T10s z czterogłośnikowym systemem audio Harman Kardon można nabyć za 599 zł, a wersję T10 za 499 zł.

Smartwatch Watch GT 2 Pro dostępny jest w cenie 899 zł, a przy zamówieniu produktu w sklepie internetowym huawei.pl, klienci znajdą w zestawie dodatkowy pasek do urządzenia. 

Natomiast zegarki Watch GT 2 można kupić za 599 zł, a model Watch GT 2e dostępny jest za 499 zł. Przy zakupie Watch GT 2e na huawei.pl do zestawu dodawana jest inteligentna waga Huawei Scale 3. W promocyjnej ofercie w sklepie internetowym huawei.pl dostępna jest też opaska Watch Fit Elegant w kolorze czarnym w cenie 399 zł.

W promocyjnej ofercie znajdują się też słuchawki FreeLace Pro w cenie 199 zł. Poza nimi klienci mogą wybrać FreeBuds Pro z redukcją szumów i model FreeBuds 4. Oba urządzenia dostępne są w cenie 499 zł. Z kolei model FreeBuds 4i można nabyć w cenie 249 zł.

Najnowszej ofercie Huawei mamy również możliwość zakupu router Huawei AX3 wspierającego standard WiFi 6. Urządzenie jest dostępne w dwóch wersjach

  • z czterordzeniowym procesorem za 249 zł,
  • z dwurdzeniowym procesorem za 179 zł

Promocja obowiązuje od 16 sierpnia do 12 września w internetowym sklepie huawei.pl, sklepie Huawei Warszawa w Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNeonetx-kom oraz Komputronik

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: