Huawei Mate 30 Pro trafia do stałej sprzedaży w Polsce

Newsy
Opinie: 0
Huawei Mate 30 Pro

Od 8 stycznia  Huawei Mate 30 Pro, najnowszy flagowy smartfon w portfolio marki, będzie dostępny w stałej sprzedaży w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl oraz w firmowym sklepie Huawei w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie.

Smartfon Mate 30 Pro będzie można kupić w cenie 4299 zł, a osoby, które zdecydują się na zakup, otrzymają bezprzewodowe słuchawki Huawei Freebuds 3 (oferta ważna do wyczerpania zapasów).

Dodatkowo na nabywców Mate 30 Pro czeka dodatkowa, dedykowana oferta VIP Serwis upoważniająca do:

  • jednokrotnej, bezpłatnej wymiany ekranu i/lub plecków (obudowy tylnej telefonu) w smartfonie Mate 30 Pro, w autoryzowanym serwisie Huawei – w ciągu 6 miesięcy od daty zakupu,
  • darmowej przesyłki door-to-door na naprawy gwarancyjne w Salonach Serwisowych Huawei (w tym jednorazowa wymiana ekranu i/lub plecków),
  • osobnej linii na infolinii, dedykowanej do wsparcia klientów Mate 30 Pro,
  • możliwości konsultacji z personalnym konsultantem technicznym/produktowym,
  • udziału w badaniach oraz podzielenia się opinią i spostrzeżeniami na temat użytkowania Mate 30 Pro.

Każdy, kto zdecyduje się na obecność w programie, otrzyma voucher do sklepu huawei.pl, który umożliwia zakup najnowszej opaski sportowej w kolorze czarnym – Huawei Band 4 – za 1 zł.

Naszą prezentację wideo smartfonu Mate 30 Pro możecie obejrzeć tutaj

Aparat główny Huawei Mate 30 Pro wyposażony jest w system czterech obiektywów w okrągłym układzie: główny 40 MP, szerokokątny 40 MP, teleobiektyw 8 MP i obiektyw 3D z wykrywaniem głębi. System ten wspierany jest przez technologię SuperSensing Cine Camera, a obiektyw główny i szerokokątny wyposażone zostały w superczuły sensor o wysokiej wartości ISO 512000, który umożliwia rejestrowanie filmów o rozszerzonym zakresie dynamiki, a także w super zwolnionym tempie 7680 klatek na sekundę. Obsługuje także filmy poklatkowe 4K Ultra-Wide-Angle, nawet w bardzo słabym świetle.

Teleobiektyw w aparacie głównym Mate 30 Pro, o rozdzielczości 8 MP, zapewnia 3-krotny zoom optyczny, 5-krotny zoom hybrydowy i 30-krotny zoom cyfrowy, a także optyczną stabilizację obrazu (OIS).

W Huawei Mate 30 Pro zastosowano ekran, który zakrzywia się pod kątem 88 stopni, dzięki czemu użytkownik ma do dyspozycji powiększony wyświetlacz zapewniający najwyższy komfort odtwarzania multimedialnych treści. Przekątna ekranu Mate 30 Pro wynosi 6,53 cala. Boczne klawisze głośności smartfona zostały zastąpione funkcją dotykową

Huawei Mate 30 Pro został wyposażony w pojemną baterię 4500 mAh. Użytkownik może naładować telefon, korzystając z dwóch technologii: bezprzewodowej Huawei SuperCharge 27 W i przewodowej Huawei SuperCharge 40 W.

Mate 30 Pro jest pierwszym smartfonem Huawei opartym całkowicie na autorskim ekosystemie Huawei.

Huawei Mobile Services to zestaw usług składający się z takich rozwiązań jak Chmura Huawei, Motywy, Asystent czy Przeglądarka. Ważnym elementem Huawei Mobile Services jest autorski sklep z aplikacjami Huawei AppGallery. Umożliwia on wyszukiwanie, pobieranie i udostępnianie aplikacji mobilnych działających na systemie operacyjnym Android. AppGallery jest preinstalowana na smartfonach i tabletach Huawei oraz Honor od marca 2018, więc wszystkie telefony, które pojawiły się na polskim rynku w oficjalnym kanale dystrybucji od tego czasu mają już sklep wgrany i dostępny z ekranu startowego.

Ekosystem Huawei opiera się na warstwie technologicznej – HMS core, składającej się z takich rozwiązań jak między innymi ID Huawei Authentication, Huawei Push, Huawei IAP, Huawei Adds. Docelowo ekosystem Huawei będzie dostarczał więcej benefitów niż konkurencyjne rozwiązania, z naciskiem na tworzenie wartości dodanej dla klientów.

Huawei może się pochwalić 530 milionami aktywnych użytkowników miesięcznie na całym świecie i rosnącym portfolio różnorodnych produktów oraz usług, które są naturalną bazą do budowy zintegrowanego ekosystemu.

Inne informacje o smartfonie Huawei Mate 30 Pro:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: