Huawei Mate 40 Pro z usługami Petal Search, Petal Maps oraz Huawei Docs

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
HUAWEI Mate 40

Huawei pokazał swoje biznesowe flagowce Huawei Mate 40 Pro i Mate 40 Pro+.

Nowe smartfony Mate 40 Pro i Mate 40 Pro+ wykorzystują oprogramowanie EMUI 11, bazujące na systemie operacyjnym Android i działają w oparciu o Huawei Mobile Services (HMS). Nie mają usług Google.

Polski oddział Huawei na razie nie potwierdza, czy te smartfony będą w Polsce. Nie są także znane ich ceny.

Informacje na temat innych modeli z serii, a także na temat dostępności smartfonów na lokalnych rynkach, mają być podawane na bieżąco.

Wraz z premierą nowych smartfonów, Huawei zaprezentował nowe usługi i aplikacje dostępne dla użytkowników na całym świecie, m. in. Petal Search (narzędzie do wyszukiwania i instalowania aplikacji na smartfonach i tabletach Huawei), Petal Maps (aplikację do obsługi map, wykorzystująca funkcję sterowania gestami w Mate 40 Pro i Mate 40 Pro+) oraz Huawei Docs (aplikację do tworzenia i edytowania dokumentów). 

Mate 40 Pro dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, białym oraz srebrnym. Natomiast Mate 40 Pro+ w ceramicznym białym i ceramicznym czarnym.

Mate 40 Pro i Mate 40 Pro+ są napędzane procesorem Kirin 9000 5G i zostały wyposażone w baterię o pojemności 4400 mAh. Telefony można też bardzo szybko naładować przewodowo dzięki technologii Huawei SuperCharge 66W. Smartfony obsługują też funkcję szybkiego ładowania bezprzewodowego Huawei SuperCharge o wartości 50W.

Oba smartfony zostały wyposażone w nowy system aparatów fotograficznych Ultra Vision Cine Camera, opracowany we współpracy z Leica. 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: