Huawei MateBook D 15 za 2399 zł

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Huawei MateBook D 15

Do 25 lipca laptop Huawei MateBook D 15 z procesorem Intel Core i5 11. generacji można kupić za 3399 zł, natomiast model wyposażony w procesor Intel Core i3 10. generacji jest dostępny do 11 lipca w cenie 2399 zł.

Laptop Huawei MateBook D 15 w ofercie promocyjnej jest dostępny w sklepie internetowym huawei.pl, sklepie Huawei Warszawa w Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGD, Media Markt, Media Expert, Neonet, x-kom i Komputronik.

Laptop MateBook D 15 został wyposażony w ekran o przekątnej 15,6”, proporcjach 16:9 i rozdzielczości FHD (1920 x 1080). W urządzeniu zastosowano technologię FullView – boczne i górne ramki wokół wyświetlacza mają 5,3 mm, co sprawia, że ekran laptopa stanowi 87% powierzchni panelu przedniego urządzenia. Korpus laptopa został wykonany z  metalu. Waga urządzenia wynosi 1,56 kg.

Laptop MateBook D 15 w wersji z procesorem Intel Core i5 11. generacji jest wspierany przez pamięć operacyjną o pojemności 16 GB oraz pamięć wewnętrzną o pojemności 512 GB.

MateBook D 15 z procesorem Intel Core i3 10. generacji otrzymał pamięć operacyjną o pojemności 8 GB oraz wewnętrzną o pojemności 256 GB.

Huawei MateBook D 15 mieści baterię o pojemności 42 Wh.

Urządzenie wyposażone jest w ładowarkę USB-C o mocy 65 W, wpierającą funkcję szybkiego ładowania. 15 minut ładowania zapewnia pracę urządzenia przez kolejne 2 godziny.

Huawei MateBook D 15 został wyposażony w system Shark Fin 2.0, który optymalizuje przepływ powietrza rozpraszając generowane podczas pracy laptopa ciepło.

Laptop oferuje porty: wejście USB-C, wejście USB 3.0, wejście HDMI, wejście audio-jack 3,5 mm oraz dwa wejścia USB 2.0.

Przycisk zasilania urządzenia jest zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych.

Kamera do rozmów wideo jest schowana w klawiaturze laptopów.

Huawei MateBook D 15 obsługuje standard łączności WiFi 6.

MateBook D 15 posiada technologię Huawei Share – Multiscreen Collaboration, który umożliwia szybkie łączenie się z innymi urządzeniami Huawei. Użytkownik może jednocześnie sterować smartfonem i laptopem, obsługiwać trzy aplikacje na ekranie laptopa, prowadzić rozmowy wideo, a nawet edytować pliki zapisane na smartfonie bezpośrednio za pomocą komputera.

System operacyjny preinstalowany na MateBook D 15 to Windows 10 Home Edition.

W laptopie Huawei MateBook D 15 zastosowano technologię redukcji emisji niebieskiego światła. Potwierdzeniem jej skuteczności jest certyfikat przyznany urządzeniu przez TÜV Rheinland.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: