Huawei Matebook - idealny wybór kobiety biznesu

Akcje partnerskie
Opinie: 1

Akcja partnerska

Huawei Matebook łączy w sobie niesamowitą smukłość eleganckiego tabletu z ogromną wydajnością nowoczesnego notebooka. 

Klasa, elegancja, skuteczność - to atrybuty, jakimi w biznesie chlubią się kobiety. Nic dziwnego, że próba znalezienia komputera, który mógłby pod każdym względem dotrzymać kroku nowoczesnej bizneswoman i stać się jej prawdziwym przyjacielem przypomina poszukiwanie mężczyzny doskonałego - wydaje się zadaniem ponad siły. Firmie Huawei udało się jednak połączyć na pozór sprzeczne cechy i oczekiwania, tworząc komputer będący idealnym wyborem dla kobiety sukcesu: Huawei MateBook.  

Wykonana ze szlachetnych stopów metali lekkich obudowa MateBooka ma zaledwie 6,9 mm grubości, a jej zaokrąglone krawędzie i matowe wykończenie powierzchni sprawiają, że doskonale trzyma się go w dłoni. Jest zaskakująco lekki - ważąc zaledwie 640 g wydaje się znikać bez śladu w torebce.

Każdy detal obudowy - od polerowanych na gładko ozdobnych frezów na krawędziach aż do pokrytego szorstką teksturą przycisku POWER jest świadectwem perfekcyjnego dopracowania projektu i najwyższej jakości wykonania i użytych materiałów. Sam komputer to tylko pierwszy element spójnego dzieła: kolejnym jest wysmakowane, skórzane etui z wbudowaną klawiaturą, które nie tylko chroni i zdobi MateBooka, ale także dzięki wbudowanym magnesom stanowi dwupozycyjną podpórkę pozwalającą wygodnie i pewnie ustawić urządzenie podczas pracy. Także i sam MateBook mocowany jest w etui magnetycznie: pieczołowicie dobrane magnesy trzymają komputer pewnie w etui bez konieczności stosowania jakichkolwiek zatrzasków, jednocześnie pozwalając jednym ruchem odczepić go bez wysiłku. 

Pełnowymiarowa klawiatura MateBooka charakteryzuje się idealnie dobraną twardością i długością skoku klawiszy sprawiając, że pisanie na niej jest nie tylko szybkie i bezbłędne, ale także nie męczy. Duży, bezprzyciskowy touchpad oferuje idealnie gładką powierzchnię pozwalającą na precyzyjną i szybką pracę.

Mimo niewielkich wymiarów projektantom Huawei udało się wyposażyć MateBooka w oferujące bezkompromisową wydajność procesory Intel Core, nawet 8 GB pamięci operacyjnej i pojemny, bardzo szybki półprzewodnikowy dysk 512 GB. W ten sposób MateBook oferuje swoim użytkownikom pewność, że wszystkie biznesowe aplikacje będą zawsze działały z maksymalną szybkością i bez zacinania się. 

Huawei potrafi zdobyć zaufanie kobiety. Wbudowany w MateBooka najwyższej klasy czytnik linii papilarnych daje każdej bizneswoman pewność, że ich zawodowe i prywatne sekrety pozostają bezpieczne, a jednocześnie uwalnia je od konieczności pamiętania skomplikowanych haseł. Uruchomienie komputera i odblokowanie systemu są praktycznie natychmiastowe, wystarczy jedno dotknięcie!

Zachowując zaskakującą lekkość i smukłość MateBook zadziwia czasem pracy na baterii. Niezależnie, czy dzień przyniesie szybki wyjazd na spotkanie biznesowe do Londynu, czy wielogodzinną naradę w biurze, oferujący 10 godzin pracy bez ładowania komputer Huawei pozwoli każdej kobiecie czuć się bezpiecznie. Zamiast martwić się stanem naładowania akumulatora albo wypychać torebkę zasilaczem, będą mogły skupić się na czekających je zadaniach - prądu w MateBooku starczy też i na pogaduszki przez Skype'a z koleżankami, przeglądanie okazji w sklepach internetowych i chwilę czytania przed zaśnięciem.  

Decydując się na MateBooka bizneswoman zyskuje znacznie więcej, niż tylko elegancki, wydajny i uniwersalny komputer i tablet. Dzięki opcjonalnej, leciutkiej lekkiej stacji dokującej MateDock będąc w firmie możesz wpinając tylko jedną wtyczkę zmienić MateBooka w pełnoprawny komputer stacjonarny z dużym monitorem, zewnętrzną klawiaturą i myszą oraz dostępem do korporacyjnej sieci wewnętrznej. W stylowym skórzanym etui mieszczącym stację MateDock jest też miejsce na kolejne akcesorium: MatePen. MatePen to rewolucyjny rysik rozpoznający 2048 poziomów nacisku. Jest idealny do tego, żeby notować nim podczas spotkań i narad biznesowych, a także szkicować mapy myśli i schematy organizacyjne, albo zapisywać genialne pomysły - zawsze i wszędzie, tam gdzie akurat przyjdą do głowy.  

Każda kobieta doceni pomoc MatePen podczas prowadzenia prezentacji, mogąc zapomnieć o konieczności używania jakichkolwiek dodatkowych akcesoriów. Zamiast przekładać z ręki do ręki pilota do przełączania slajdów, wskaźnik laserowy i mikrofon, z MatePen możesz skoncentrować się na treści swojego wystąpienia: rysik może bowiem zastąpić zarówno pilota, jak i dzięki wbudowanemu laserowi diodowemu, także wskaźnik! 

MateBook jest elegancki, smukły i lekki. Tak jak współczesna kobieta biznesu doskonale wygląda, jest wszechstronny i potrafi sprostać wszelkim zadaniom, jakie przyniesie dzień pracy. Wydajność, bezpieczeństwo, długi czas pracy na baterii i unikalne możliwości MateDock i MatePen czynią z niego idealnego towarzysza bizneswoman!

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Red pisze: 2016-09-14 20:03
    Napiszcie proszę że to teks sponsorowany. Matebook to nijaki sprzęt z kosmiczną ceną. Już na premierze w Barcelonie było mocno krytykowany. W porównaniu z Samsungiem TabPro S też wypada niespecjalnie. Jeśli już ktoś musi kupić takie "coś" to jedynie Surface Pro.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: