Huawei Matebook pomoże Ci zaplanować świąteczne zakupy

Akcje partnerskie
Opinie: 1

Akcja partnerska

Sezon świąteczny to czas, w którym jesteśmy szczególnie zabiegani. Zwykle pod koniec roku kończymy jeszcze ważne projekty w pracy, a trzeba jeszcze znaleźć czas, aby przygotować prezenty świąteczne dla najbliższych nam osób. Na szczęście nowoczesne gadżety mogą nam w tym pomóc. Huawei Matebook pozwoli zaplanować i zrealizować świąteczne zakupy łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

Huawei Matebook wytrzyma nawet najdłuższy maraton zakupowy, dając nam dostęp do wszystkich atrakcyjnych ofert i promocji. Tablet Huawei, mimo niewielkich wymiarów, działa na baterii nawet 9 godzin. Nie musimy się więc stresować, że nasz komputer się rozładuje i nie pozwoli dokończyć naszego polowania na prezenty.

Ekran komputera jest bardzo ważny w przypadku wybierania na prezent ubrań. Przekonał się o tym każdy, kto próbował zamówić cokolwiek o określonym kolorze. W przypadku Huawei Matebook nie będzie takiego problemu. Zastosowany wyświetlacz posiada matrycę IPS wysokiej jakości, o świetnych katach widzenia, wiernym odwzorowaniu kolorów i bardzo wysokiej rozdzielczości 2160 x 1440. Jej przekątna to 12 cali, co jest idealnym kompromisem pomiędzy mobilnością, a wygodną pracą. Komfort jest zdecydowanie większy niż w przypadku mniejszych tabletów 10 calowych.

Każdy z nas marzy o tym, aby zakupy prezentów odbyły się szybko i sprawnie.  Z tego względu narzędzie z którego korzystamy powinno pozwalać na możliwie wysoką produktywność. Matebook wyposażony w procesor Intel Core m5, aż 8 GB RAM i super szybki 256 GB SSD zapewnia najwyższą wydajność. Stacja dokująca z pełnowymiarowymi portami USB, HDMI, VGA i Ethernet gwarantuje, że nie będziemy musieli tracić czasu na szukanie przejściówek i zagubionych kabli. Podświetlana, pełnowymiarowa klawiatura pozwoli szybko wprowadzać nazwy poszukiwanych przez nas upominków.

Nie bez znaczenia jest też system Windows 10 zainstalowany w MateBook, który zezwala nam na korzystanie z pełnoprawnej  przeglądarki internetowej znanej z „dużych” komputerów. Urządzenia mobilne pozwalają dziś na więcej niż kiedykolwiek wcześniej, ale wiele stron internetowych (także e-sklepów) wciąż nie jest odpowiednio zoptymalizowana pod ich kątem. Z tego względu szukanie prezentów na Huawei Matebook jest znacznie lepszym pomysłem. Otworzysz tyle kart w przeglądarce ile będziesz potrzebnych i na Twoim tablecie Huawei nie zrobi to najmniejszego wrażenia.

Ponieważ komputer osobisty masz zawsze przy sobie to dużą rolę odgrywa jego wielkość i waga. Chcesz już w sklepie porównać ceny i sprawdzić informacje na temat oglądanych towarów lub po prostu zajrzeć do listy prezentów? Nikt rozsądny nie będzie nosił po sklepach ciężkiego laptopa. Za to Matebook możesz zabrać ze sobą bez wysiłku. Ma on zaledwie 6,9 mm grubości. Matebook waży zaledwie 640 gramów. Nie musisz też brać ze sobą na zakupy klawiatury czy stacji dokującej. Możesz zostawić je w biurze lub w domu i zabierać ze sobą do sklepów jedynie sam tablet, na którym masz wszystkie notatki, zapisane strony WWW i informacje o sklepach. Na tym polega zaleta ekosystemu akcesoriów - korzystasz z nich tylko, gdy są potrzebne.

Wisienką na torcie jest pióro rozpoznające siłę nacisku, dzięki czemu może w pełni symulować prawdziwe narzędzia artystyczne, ale i zwykły flamaster lub długopis. Stylus pozwoli w intuicyjny i najszybszy sposób zrobić odręczne notatki, zaznaczyć na stronie internetowej interesujące towary, a także wykreślić z listy już kupione rzeczy. Pozwoli też zaprojektować ręcznie wykonane upominki, które są dzisiaj tak cenne, bo coraz rzadziej spotykane. Na Huawei Matebook dzieci będą mogły z łatwością przygotować swoje kolorowe listy do świętego Mikołaja. 

Dzięki Huawei Matebook zakupy świąteczne okażą się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Za sprawą długiego czasu działania na baterii, super mobilnej konstrukcji, ale jednocześnie możliwości korzystania z normalnej przeglądarki planowanie prezentów będzie przyjemnością. Piękny ekran dotykowy pozwoli ocenić nasze pomysły jeszcze przed zakupem, rysik umożliwi sporządzenie notatek, ale będzie także świetnym narzędziem do rysowania dla naszych dzieci. Zawsze pamiętajmy jednak o tym, aby w czasie świąt odłożyć na bok wszystkie gadżety elektroniczne i w pełni skupić się na samej świątecznej atmosferze i spotkaniach z najbliższymi.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: