Huawei MediaPad T3 10 - najlepszy tablet do multimediów

Akcje partnerskie
Opinie: 0

Każdego dnia chcemy mieć dostęp do najnowszych informacji, sprawdzamy prognozę pogody, szukamy ciekawych przepisów kulinarnych, poszukujemy dobrej rozrywki, filmów i gier. Tablet zapewnia nam najłatwiejszy i najwygodniejszy dostęp do wartościowych treści. Aby zaspokoić te potrzeby Huawei zaprezentował Huawei MediaPad T3 10, który łączy w sobie najwyższą jakość wykonania z przystępną ceną.

Bezkompromisowa jakość

Zwykle z tabletu korzystają na zmianę wszyscy domownicy. Jest wykorzystywany w kuchni i w salonie, przez dorosłych i przez dzieci. Aby sprostać intensywnemu użytkowaniu Huawei MediaPad T3 10 został wykonany z najwyższą starannością. Tył obudowy jest wytłoczony z jednego kawałka wysokiej klasy aluminium. W efekcie urządzenie jest sztywniejsze i bardziej trwałe, ale również świetnie wygląda. Jego design pasuje zarówno do naszej kuchni, jak i do pięknie urządzonego salonu.

Jak w każdym urządzeniu mobilnym, bardzo istotne jest, aby tablet był poręczny. Dlatego Huawei MediaPad T3 10 ma mniej niż 8 mm grubości i waży jedynie 460 gramów. Dzięki temu jest wygodny podczas dłuższego użytkowania i jest także praktycznym kompanem podróży – zajmie dziecko w trakcie dłuższej podróży samochodem i zapewni rozrywkę w samolocie.

Dba o komfort twoich oczu

Ekran w urządzeniu mobilnym jest zawsze najważniejszy. Huawei MediaPad T3 10 został wyposażony w 9,6 calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS. Duża przekątna zapewnia komfortowe oglądanie filmów i przeglądanie stron WWW. Technologia IPS oferuje nasycone kolory, wysoki kontrast i dobre kąty widzenia. MediaPad T3 10 chroni także nasze oczy. Tablet pozwala aktywować funkcję Eye Comfort, która redukuje ilość światła niebieskiego. W efekcie długie patrzenie na ekran, szczególnie wieczorem, jest znacznie przyjemniejsze i mniej męczy nasz wzrok. Tablet Huawei sprawdzi się doskonale podczas wieczornego przeglądania Internetu i lektury e-booków.

Świetna bateria

Im intensywniej planujemy wykorzystywać tablet, tym ważniejsze jest aby długo działał na baterii. Zwłaszcza jeśli wielu domowników będzie korzystało z urządzenia na zmianę lub zabierzemy je w długą podróż. Tablet Huawei sprosta wymaganiom intensywnego użytkowania dzięki baterii o pojemności 4800 mAh. Dzięki niej MediaPad T3 będzie działał tak długo, jak tego potrzebujesz i nie wyłączy się w najmniej pożądanym momencie.

Mocna specyfikacja

Huawei zadbał o odpowiednią specyfikację, która zapewni komfort pracy, niezawodność i kompatybilność. Szybki procesor Snapdragon firmy Qualcomm dla użytkownika oznacza przede wszystkim bezproblemowe działanie wszelkich aplikacji i gier, dobrą optymalizację zużycia energii i wydajność oferowaną przez cztery rdzenie taktowane zegarem 1,4 GHz. Procesor jest wspomagany przez pamięć 2 GB RAM. Pamięć wewnętrzną 16 GB można rozszerzyć za pomocą karty micro SD, co pozwoli przechowywać na tablecie znacznie więcej filmów, seriali i muzyki. Te parametry sprawiają, że Huawei MediaPad T3 10 sprosta oczekiwaniom, oferując płynne i bezproblemowe działanie.

Nad szybkością pobierania danych z sieci czuwa szybkie WiFi i LTE (w wybranych wersjach tabletu). Nawigacja działa w oparciu o systemy GPS, GLONASS i BSD, dzięki temu można z niej skorzystać w każdym miejscu i otrzymać precyzyjną informację i położeniu.

Najnowszy system i EMUI

Huawei wyposażył MediaPad T3 10 w system Android 7. Wygląd i funkcjonalność zostały udoskonalone dzięki najnowszej wersji EMUI 5.1. Częścią tego dopracowanego interfejsu są programy, które pozwolą zadbać o prawidłowe działanie systemu. Tablet Manager sam dba o swoją optymalizację, ma wbudowane zabezpieczenia antywirusowe i na przykład blokuje niechciane wiadomości i połączenia.

Dla rodziców kluczowa będzie aplikacja pozwalająca nadzorować zabawę dzieci na tablecie. Za jej pomocą można ograniczyć czas jaki dziecko może używać tabletu w ciągu dnia i określić z jakich aplikacji i gier może korzystać. Dodatkowo dla dzieci są przygotowane specjalne wersje aplikacji do nagrywania dźwięku, aparatu, a także program do malowania. Dzięki Children’s Corner dzieci mogą korzystać z tabletu Huawei w sposób całkowicie bezpieczny.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: