Huawei nova 9 i nova 8i z darmową ochroną ekranu

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Roczna ochrona ekranu Huawei nova 9 oraz Huawei nova 8i dla posiadaczy ID Huawei

Huawei przygotował specjalną ofertę dla posiadaczy ID Huawei, którzy zdecydują się na zakup jednego z najnowszych smartfonów Huawei nova 9 lub Huawei nova 8i

Osoby, które mają ID Huawei zarejestrowane przed 21 października 2021, przy zakupie smartfona z serii nova otrzymają darmową, 12-miesięczną ochronę ekranu.

Smartfony z serii Huawei nova zadebiutowały w Europie w zeszłym tygodniu i dostępne są już w Polsce w przedsprzedaży. Więcej szczegółów na ten temat jest tutaj

Specyfikacja techniczna Huawei nova 9 lub Huawei nova 8i jest tutaj

Ceny obu smartfonów w Play można zobaczyć tutaj.

Ceny obu smartfonów w Plusie znajdują się tutaj.

Dzięki ID Huawei mamy dostęp do chmury, sklepu AppGallery czy sklepu internetowego huawei.pl w aplikacji My HUAWEI. To konto, które pozwala łączyć urządzenia Huawei z różnych kategorii produktowych w jeden ekosystem. ID Huawei synchronizuje też dane między urządzeniami a chmurą. ID powala na autoryzację w usługach i aplikacjach, pozwala też namierzyć zgubione urządzenie i w razie potrzeby zablokować dostęp osób trzecich do wrażliwych danych. To także możliwość skorzystania z promocji i konkursów oferowanych przez markę. 

Aby utworzyć ID Huawei potrzebny jest numer telefonu lub dowolny adres e- mail, by po wejściu w ustawienia w paru krokach zarejestrować się zgodnie z instrukcjami na ekranie.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: