Huawei P smart - najlepszy zakup

Akcje partnerskie
Opinie: 0
Opinie: 0

Jeszcze parę lat temu tylko profesjonalne lustrzanki gwarantowały nam świetną jakość zdjęć. Od dłuższego już czasu bardzo zbliżoną jakość fotografii zaczęły oferować użytkownikom także najdroższe smartfony, te z tzw. najwyższej półki. Od teraz, najwyższą jakość znajdziemy wreszcie w smartfonie dostępnym w przystępnej cenie. P smart to nowy model marki Huawei, który ma rozwiązania do tej pory spotykane tylko we flagowych smartfonach. To świetna wiadomość dla osób, którym bardzo zależy świetnych zdjęciach, ale jednocześnie atrakcyjna cena smartfonu jest dla nich równie ważna.

Trzy kamery

W Huawei P smart nie ma miejsca na fotograficzne kompromisy. Zarówno z tyłu, jak i z przodu zamontowano kamery, które na pewno nas nie zawiodą. Przednia kamera selfie ma matrycę o wielkości aż 8 megapikseli i jasny obiektyw F2.0. Z tyłu obudowy znajdziemy dwa obiektywy. Matryce tych aparatów mają odpowiednio 13 i 2 megapiksele. Obiektywy o dużej przesłonie pozwolą uzyskać więcej światła, a podwójny aparat umożliwi wykonywanie doskonałych zdjęć z efektem bokeh.

Prawdziwy potentat selfie

Huawei P smart to prawdziwy mistrz selfie. W tym smartfonie znajdziemy unikatową funkcję Perfect selfie. To dzięki niej nasze autoportrety będą nas zachwycały za każdym razem. W aplikacji kamery jest krótki konfigurator tej usługi. Wystarczy sfotografować swoją twarz kilka razy pod różnym kątem, a następnie ustalić, jakie parametry korekcji będą nas interesowały. Suwakami możemy delikatnie powiększyć sobie lub rozjaśnić oczy, poprawić cerę lub nawet lekko odchudzić swoją twarz! Oczywiście nie należy przesadzić z korekcją. Efekty działania usługi Perfect selfie i algorytu Face Beauty są po prostu niesamowite.

A to jeszcze nie koniec funkcji, które sprawią, że nasze selfie będą hitem mediów społecznościowych. Nasz telefon w trybie Portrait pięknie rozmazuje tło wokół naszej twarzy. Efekt bokeh, do tej pory zarezerwowany dla lustrzanek i flagowych smartfonów, teraz jest dostępny w przedniej kamerze Huawei P smart.

A co z jakością zdjęć w trudnych warunkach oświetleniowych, na przykład w ciemnym klubie na parkiecie tanecznym? Tutaj Huawei P smart również ma gotowe rozwiązanie – potrafi rozświetlić cały swój ekran, który przy selfie stanie się naszą profesjonalną lampą błyskową! Koniec z niedoświetlonymi zdjęciami po zmroku.

Także sam moment wykonania zdjęcia jest teraz całkowicie zautomatyzowany. Huawei P smart zrobi nam zdjęcie, gdy się uśmiechniemy, krzykniemy cheese lub po prostu pokażemy w obiektywnie otwartą dłoń. To jest po prostu niesamowite!

Podwójny aparat po prostu zachwyca

Zdjęcia z głównego aparatu w pełni wykorzystują dostępne w Huawei P smart 2 obiektywy. Po raz pierwszy w przystępnie cenowym telefonie mamy pełną kontrolę nad przysłoną. Możemy ją regulować w zakresie od 0.95 (piękny efekt bokeh) do 16 (wszystkie elementy w kadrze będą ostre). W trybie Portrait również możemy regulować automatyczne upiększanie - Beauty level. W aplikacji aparatu znajdziemy także tryb Pro photo oraz Pro video dla najbardziej zaawansowanych użytkowników, tryb HDR, a także tryb Light painting, z którego słyną już wszystkie smartfony marki Huawei.

Design i wydajność bez kompromisów

Huawei P smart to także niesamowity design. Smartfon jest dostępny w trzech modnych kolorach, a jego duży ekran 5.65 cala FHD+ ma najmodniejsze proporcje 18:9. W urządzeniu znajdziemy najnowszą wersję interfejsu EMUI 8.0 oraz Androida Oreo. Pamięć 32 GB można rozszerzyć kartą pamięci aż do 256 GB. To pozwoli nam na zapisanie w Huawei P smart tysięcy pięknych zdjęć i filmów.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: