Huawei P Smart+ - super smartfon dla graczy

Akcje partnerskie
Opinie: 0

W Huawei P Smart+ znajdziemy procesor najnowszej generacji Kirin 710 (technologia 12 nm) z pełną obsługą sztucznej inteligencji (AI). Kirin to ośmiordzeniowy układ, który składa się z czterech rdzeni Cortex-A73 2.2GHz oraz czterech rdzeni Cortex A53 1.7GHz. Chip ten został zaprojektowany specjalnie dla tego modelu. Mocny procesor jest wspierany przez pamięć RAM o pojemności 4GB, spotykaną dotychczas głównie we flagowcach. Na gry i pozostałe aplikacje otrzymujemy pamięć o wielkości 64 GB.

Niesamowita jakość obrazu

Ekran z serii FullView w HUAWEI P smart+ ma 6.3 cala i dzięki rozdzielczości FHD+ (2340x1080) spełni wymagania najbardziej wymagających graczy – kolory są żywe, a najdrobniejsze szczegóły wyraźne. Wyświetlacz oferuje wysoki współczynnik screen-to-body ratio i  proporcji ekranu 19.5:9. Takie parametry powinny zadowolić mobilnych graczy, ponieważ jakość wyświetlanego obrazu jest szczególnie ważna właśnie w dynamicznych grach.

Top speed

Najpopularniejsze obecnie gry mobilne są oparte na rywalizacji w trybie multiplayer. Dlatego zaawansowani gracze potrzebują, oprócz ekranu i wydajności sprzętowej, także bardzo szybkiego i stabilnego połączenia z Internetem. Gracz nie może sobie pozwolić, żeby nagły brak zasięgu pozbawił go zwycięstwa w decydującym momencie rozgrywki. Z pomocą przychodzi Huawei P Smart+, który oferuje stabilne połączenie w sieciach 4G/LTE i WiFi. Dodatkowo gdy jedna z technologii będzie miała w danej chwili gorszy zasięg, to smartfon automatycznie przełączy się na drugi standard. Zapewni nam to szybkie i stabilne łącze internetowe nie tylko w czasie grania w sieci. Huawei P Smart+ zadba również to, abyśmy odzyskali zasięg sieci komórkowej 4G natychmiast po wyjściu z windy – służy do tego dedykowany tryb „Elevator mode”. 

W grach, które wykorzystują lokalizację przyda się także zaawansowane rozwiązanie HUAWEI GEO 1.5. Dzięki niemu nasz telefon „nie zgubi się” nawet podczas grania w tunelu, garażu lub w centrum handlowym, gdy smartfony innych producentów często nie będą w stanie ustalić swojej pozycji na mapie gry.

Specjalny tryb dla graczy

Gracze nie cierpią jak coś przeszkadza im w rozgrywkach. Z myślą o ich wymaganiach Huawei wprowadził tryb Game Suite, dostępny w P Smart+, który stanowi specjalną platformę do uruchamiania gier. Oprócz tego, że smartfon od razu wykorzystuje swoją pełną moc, aby gry były jak najbardziej płynne, to dodatkowo włączany jest tryb Uninterrupted gaming. Dzięki niemu powiadomienia z zainstalowanych aplikacji nie będą przeszkadzały w rozgrywce. Huawei P Smart+ poinformuje nas wyłącznie o tym, że ktoś do nas dzwoni i włączy wcześniej ustawione przez nas alarmy. 

Płynne granie

Mobilni gracze mają wobec swoich smartfonów dużo większe wymagania od pozostałych użytkowników. Dlatego też Huawei P Smart+, oprócz szybkiego procesora i dużej pamięci RAM, używa do optymalizacji grafiki w grach najnowszej technologii GPU Turbo. To autorski pomysł Huawei, który polega na dodatkowej optymalizacji na smartfonach tej marki działania wybranych, najpopularniejszych gier. GPU Turbo działa już z hitami PUBG MOBILE i Mobile Legends: Bang Bang, ale przyspieszenie działania grafiki dla kolejnych gier pojawi się już niebawem.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: