Huawei P20 lite - jaki kolor wybrać i dlaczego niebieski :-)

Akcje partnerskie
Opinie: 0

Na design telefonu składa się kształt urządzenia, wielkość ekranu a przede wszystkim jego kolor. To on stanowi o charakterze telefonu i pozwala wyrazić charakter użytkownika. Huawei przygotował unikalne wersje kolorystyczne najnowszych smartfonów P20 lite.

Kolorystyka obudowy to cecha często traktowana po macoszemu przez producentów. A przecież kolor to jedna z pierwszych cech designu, jaką dostrzegamy jeszcze zanim weźmiemy smartfon do ręki. Dobrze dobrana barwa pozawala nadać unikalny charakter, podkreślić nowoczesność konstrukcji i nieszablonowy, odważny styl. Dlatego najnowsze smartfony Huawei P20 lite otrzymały wyjątkowe wersje kolorystyczne.

Huawei P20 lite dostępny jest w trzech wariantach kolorystycznych. Nie są to jednak typowe barwy znane z innych smartfonów. Każdy kolor jest wyjątkowy i ma indywidualny charakter. Oto kolory w jakich można wybrać Huawei P20 lite.

Niebieski ma wiele odcieni – Klein Blue jest tylko jeden

Kolor znany dziś jako Klein Blue został stworzony w latach 60 ubiegłego wieku na specjalne zamówienie kultowego artysty Yvesa Kleina. Opiera się o matowy pigment ultramaryny. Kolor okazał się na tyle wyjątkowy, że Yves Klein stworzył wiele obrazów namalowanych tylko tym kolorem. Wykorzystywał fakturę grubo nałożonej farby. Trudno o bardziej charakterystyczny i rozpoznawalny kolor niż Klein Blue. Kolor niebieski „zaprojektowany” przez znanego francuskiego artystę ma zasłużone miejsce w historii sztuki. 

To właśnie Klein Blue jest jedną z opcji kolorystycznych P20 lite i dzięki temu smartfon zachwyca głębią ultramaryny. Aby efekt był jeszcze lepszy Huawei opracował specjalny rodzaj mikro brokatu, który powoduje, że Klein Blue mieni się delikatnie refleksami światła. Są to jednak tak małe cząsteczki, że sam brokat jest niewidoczny dla oka, a jedynie podkreśla dodatkowo odcień koloru niebieskiego.

Sakura Pink – wyjątkowy róż

Kolor różowy coraz częściej jest wykorzystywany przez designerów sprzętu elektronicznego, ale różowy różowemu nierówny. Huawei zadbał o to, aby zastosowany róż pasował do nowoczesnego urządzania. Sakura Pink został stworzony poprzez dodanie perłowego proszku, który nadaje trójwymiarowy blask różowemu odcieniowi. Wystarczy rzut oka na różową wersję Huawei P20 lite, aby zauważyć, że to kwintesencja elegancji, która znajdzie miejsce w każdej damskiej torebce.

Ponadczasowa czerń

Czarny pozornie wydaje się najprostszym z kolorów. Jednak prawdziwą, bezkompromisową, głęboką czerń uzyskać jest naprawdę trudno. Często zdarza się, że coś co ma być czarne tak naprawdę wpada w szarość lub brąz, gdy zostanie mocniej oświetlone. W przypadku Huawei P20 lite czerń jest bezkompromisowa i głęboka pod każdym kątem i w każdym oświetleniu. Czerń nadaje Huawei P20 lite odpowiedniej elegancji, powagi i dystynkcji. 

Wybierz kolor i styl dla siebie, wyraź swoją osobowość dopasowując odpowiednio Huawei P20 lite do swojego charakteru. Bez względu na to, czy skusi Cię głębia Klein Blue, elegancja Sakura Pink czy głęboka czerń, Huawei P20 lite zachwyci Cię w każdej wersji.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: