Fitness z mobilnymi gadżetami - Huawei P9 lite & Huawei Color Band A1

Akcje partnerskie
Opinie: 1

Akcja partnerska

Już chyba nikt z uprawiających dowolne ćwiczenia sportowe nie wyobraża ich sobie bez monitorowania rezultatów, osiągnięć, prowadzenia statystyk. Nie mówimy w tym przypadku o zawodowym sporcie, bo tam technologia wkroczyła już kilkanaście lat temu, ale naszych codziennych zmaganiach w klubie fitness, na wycieczce rowerowej lub choćby podczas porannego biegania. Oprócz tego, że możemy śledzić nasze postępy to dodatkowo tuż po zakończeniu treningu możemy także pochwalić się naszymi wynikami, co w epoce social mediów jest przecież bardzo ważne nie tylko dla najmłodszych. Kluczowe jest jednak to, aby technologia, która nam towarzyszy w codziennym wysiłku była niezawodna, stabilna i nie sprawiała nam żadnych problemów. Warto zdecydować się więc na zestaw oferowany przez renomowanego producenta. Taki bardzo dobry komplet stanowi opaska Huawei Color Band A1 oraz świetny smartfon Huawei P9 lite. Urządzenia te doskonale ze sobą współpracują, a co ważne są dostępne w zestawie w atrakcyjnej cenie.

Świetny smartfon Huawei P9 lite

Huawei P9 lite od początku jest gotowy do monitorowania naszych treningów. Po wyjęciu go z pudełka mamy w nim zainstalowaną domyślnie aplikację Health, która „zarządza” zarządza naszym treningiem. Naszym celem może być utrata wagi, ilość spalanych kalorii lub pokonany dystans. Aplikacja sama oblicza nasz wskaźnik BMI i doradza ile kilogramów powinniśmy stracić. Health korzysta z czujników wbudowanych w smartfon mierząc m.in. ilość pokonanych kroków. Gdy nasze wymagania co do monitoringu są jeszcze większe to bez problemu możemy w naszym smartfonie zainstalować np. aplikację Endomondo, która oprócz treningów oferuje także gotowe trasy treningów, programy do monitorowania naszego żywienia oraz społeczność, z którą możemy konkurować. Podczas codziennego treningu nasz Huawei P9 lite jest także świetnym odtwarzaczem muzyki, której dynamika zmotywuje nas do jeszcze większego wysiłku. Specjalne playlisty dla sportowców są dostępne we wszystkich serwisach muzycznych. Nasze rezultaty i aktualne statystyki obejrzymy na wspaniałym ekranie o wielkości 5.2 cala w rozdzielczości FULL HD. W trakcie treningu selfie wykonamy świetnym 8 megapikselowym przednim aparatem. W czasie dłuższych wypraw, na przykład rowerowych, nie bez znaczenia jest także pojemność baterii, która w Huawei P9 lite ma aż 3000 mAh!

Huawei Color Band A1

Huawei zadbał o trenujących jeszcze bardziej tworząc gadżet, który doskonale uzupełnia funkcje dostępne w naszym smartfonie Huawei P9 lite. Elegancka opaska Huawei Color Band A1 oprócz mierzenia ilości pokonanych kroków i dystansu sprawdzi jakość naszego snu i ostrzeże nas przed niezdrowym nasłonecznieniem w danym dniu. Opaska doradza nam krem z filtrem z filtrem, założenie okularów przeciwsłonecznych, czapki z daszkiem lub uzupełnienia płynów. To świetna funkcja dla osób uprawiających różnego typu aktywności sportowe, ale także dla np. dla matek z małymi dziećmi. Nasza opaska działa niezależnie od smartfona, a więc nasz telefon może na czas treningu pozostać bezpiecznie w naszym domu. Dane zostaną synchronizowane już po naszym powrocie. Color Band A1 potrafi samodzielnie ocenić, czy spacerujemy, biegniemy lub jedziemy na rowerze. Gdy śpimy urządzenie monitoruje długość i jakość naszego snu snu dzieląc go na specjalnym wykresie na sen płytki i głęboki. Szczególnie ten drugi jest dla naszego zdrowia bardzo ważny. Takich specjalistycznych danych nie da się uzyskać korzystając tylko z telefonu. Opaska waży zaledwie 20 g, a to ważne, bo towarzyszy nam także w nocy. Jest także odporna na zachlapanie i zabrudzenia. Ładujemy ją podłączając ładowarkę naszego smartfona do małej stacji dokującej. Pełne naładowanie pozwoli na działanie Huawei Color Band A1 aż przez 28 dni.

Niesamowity zestaw

Huawei Zestaw Huawei P9 lite z opaską Color Band A1 stanie się naszym osobistym trenerem, na którym bez wątpienia będziemy mogli polegać. Urządzenia renomowanego producenta współpracują ze sobą bez żadnych problemów, a dodatkowo nasz komplet po prostu wygląda świetnie. Paski w Huawei Color Band A1 można wymieniać, a więc zawsze nasza opaska będzie pasowała do naszego, nawet wieczorowego stroju. Użytkowników ucieszy to, że pomimo zaawansowanych funkcji, które oferuje ten zestaw korzystanie z niego nie jest skomplikowane, a sama startowa konfiguracja tych urządzeń trwa zaledwie kilka minut. Po tym czasie możemy rozpocząć nasz trening i na pewno będzie on bardziej efektywny, ale także bardziej przyjemny i dostarczy nam wiele radości i energii.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: