Darmowe vouchery na zakupy w huawei.pl

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Dołącz do grona fanów sklepu internetowego huawei.pl i zdobądź atrakcyjne zniżki i nagrody

Osoby, które zalogują się na stronie internetowego sklepu huawei.pl za pomocą ID Huawei, mogą odebrać vouchery zniżkowe na zakupy:

  • 200 zł rabatu na zakupy za minimum 2400 zł.
  • 100 zł na zakupy za minimum 1200 zł.

Aby odebrać kupony zniżkowe na zakupy w sklepie internetowym huawei.pl, trzeba zalogować się za pomocą ID Huawei lub zarejestrować nowe konto, następnie przejść na stronę (tutaj)i wejść w baner z kodem rabatowym. Po kliknięciu wybrany kupon rabatowy zostanie automatycznie przypisany do konta klienta.

Każdy użytkownik może odebrać po jednym z kuponów zniżkowych o wartości 100 zł i 200 zł.

Kupony należy jednorazowo wykorzystać na zakup urządzeń i zestawów z całego portfolio marki w sklepie huawei.pl – również tych dostępnych w promocyjnych cenach.

Liczba kuponów w promocji jest ograniczona.

Odbierać je można do 28 lutego, a wykorzystać na zakupy do 1 marca.

Natomiast klienci, którzy zapiszą się do newslettera i odpowiedzą na pytanie, mogą zdobyć voucher uprawniający do zakupu opaski sportowej Huawei Band 6 za 1 zł.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wejść na stronę (tutaj), odpowiedzieć na pytanie: „Jakie innowacje przyniosą urządzenia mobilne za 5-10 lat?” i zapisać się do newslettera, a następnie przejść do skrzynki mailowej i potwierdzić subskrypcję. Odpowiedzi na pytanie można przesyłać do 1 marca. Autorzy 30 najciekawszych odpowiedzi zostaną wyłonieni w trzech turach: vouchery na zakup opasek sportowych Band 6 otrzyma 10 autorów odpowiedzi nadesłanych między 11 a 17 lutego, następnie 10 autorów, którzy prześlą odpowiedzi w terminie 18-24 lutego i 10 autorów odpowiedzi nadesłanych między 25 lutego a 1 marca. Vouchery na zakup opaski sportowej Band 6 za 1 zł będzie można zrealizować w sklepie huawei.pl w ciągu 14 dni od ich otrzymania.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: