Szef Huawei Polska zapowiada utrzymanie bardzo dużej dynamiki na polskim rynku

Newsy
Opinie: 4
Junfeng Li

Szef Huawei Polska, Junfeng Li, zapowiedział, że Polska ma być najbardziej dynamicznym rynkiem pod względem sprzedaży smartfonów tej marki wśród dużych państw europejskich. CEO Huawei w Polsce zdradził, że jego spółka zakłada, że w naszym kraju jako pierwszym uda się zrealizować globalne założenia korporacji, które mówią, że za 2 lata Huawei będzie nr 2 na rynku smartfonów, a za 5 lat numerem 1. W Polsce te pozycje mają być zajęte znacznie wcześniej.

Junfeng Li podkreślał, że nasz kraj jest dla niego firmy bardzo ważny. Świadczy o tym także tegoroczna wizyta głównego szefa całego Huawei w naszym kraju. Taka wizytacja nie miała miejsca u nas od 12 lat.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Alek 75 pisze: 2016-09-08 22:16
  Pamiętajcie że jeżeli będziecie dla nas ceny ustalać na wyższym poziomie niż w bogatszych krajach UE to żadne przymilanie wam nie pomoże . Po prostu zaczniecie tracic i wasze pronozy pójdą w pi...u
  2
 • Users Avatars Mini
  Hik pisze: 2016-09-09 04:50
  Wszystko zależy od cenny urządzeń i wsparcia dla niego. To może się uda.
  1
 • Users Avatars Mini
  piotrek pisze: 2016-09-09 23:14
  myślę, że mają szanse, bo póki co stosunek jakości do ceny jest na naprawdę dobrym poziomie. mamy w domu 3 różne Huawei'e, w sumie wszystkie w uproszczonych abonamentach od T Mobile i śmigają bez zarzutu!
  0
 • Users Avatars Mini
  gtredf pisze: 2016-09-12 08:02
  U nasz wszystko co chińskie sprzedaje się wyśmienicie i to bez żadnej reklamy.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: