Huawei Super Charge Power Bank i Super Car Charger

Akcje partnerskie
Opinie: 0

Każdy z nas zna to uczucie, kiedy telefon wyłącza się w trakcie najciekawszego momentu filmu, uniemożliwia dokończenie rozgrywki online w ulubionej grze sieciowe lub gdy z całodniowej wakacyjnej wyprawy wracamy z ledwie połową zdjęć. Huawei opracował innowacyjne rozwiązania, które pozwolą uniknąć tych sytuacji. 

Producenci urządzeń mobilnych z roku na roku zwiększają wydajność baterii stosowanych w swoich urządzeniach. Obecne technologie stosowane w produkcji baterii pozwalają jednak na niewielkie ulepszenia. Dopóki nie nastąpi przełomowa zmiana technologiczna, użytkownicy będą mieli dwa rozwiązania, które uchronią ich przed rozładowaną baterią. Albo wszędzie zabierać z sobą ładowarkę, co czasem może być nieużyteczne ze względu na brak możliwości podpięcia do źródła zasilania, albo wyposażyć się wydajny power bank. 

Super Charge Power Bank – duża pojemność zaspokoi duże potrzeby

Huawei Super Charge Power Bank mimo niewielkich rozmiarów i wagi niższej od smartfona, mieści w sobie baterię o pojemności 10000 mAh. Ta pojemność pozwala naładować smarfona, zależnie od modelu smartfona i baterii jaka została w nim zastosowana, od dwóch i pół do nawet czterech razy. To zwielokrotnienie czasu działania telefonu przekłada się na zupełnie nowe możliwości.

Dla przykładu Huawei P20 pozwala na około 12 godzin strumieniowania wideo z sieci, a P20 Pro na ponad 13 godzin oglądania filmów. Za pomocą Super Charge Power Bank wydłużymy ten czas prawie trzykrotnie, dochodząc do 42 godzin strumieniowania wideo!

Granie w gry mobilne rozładowuje baterię jeszcze szybciej niż oglądanie filmów, bo bardziej obciąża procesor i układ graficzny. Tym bardziej niemal trzykrotne wydłużenie czasu rozgrywki okaże się przydatne. Zwłaszcza, że z Super Charge Power Bank nie musimy siedzieć przy gniazdku elektrycznym – power bank, tak jak telefon, możemy nosić zawsze przy sobie. Mieści się w kieszeni, a dodatkowo można go zawiesić w niemal dowolnym miejscy dzięki specjalnemu uchwytowi.

Szybkie ładowanie jak podczas ładowania z gniazdka

Nikt nie lubi czekać na naładowanie się baterii do pełna. Nie zawsze mamy czas i okazję, aby ładować urządzenie przez noc. Huawei opracował najszybsze i najbardziej efektywne ładowanie swoich smartfonów dzięki napięciu 4,5V i natężeniu 5A. To aż 22,5 W mocy gotowej napełnić naszego smartfona w połowie krótszym czasie niż standard szybkiego ładowania Quick Charge. To też ponad czterokrotnie szybciej niż standardowe ładowanie prądem nominalnym dla złącza USB.

Super Charge Power Bank obsługuje standard Super Charge w obu kierunkach. Możesz naładować swój power bank szybką ładowarką Huawei, w pełni wykorzystując jej moc, tak jak gdybyś ładował smartfona. Sam power bank także w pełni wspiera szybkie ładowanie smartfonów Huawei w standardzie Super Charge i jest w stanie ładować telefon oferując identyczną jak ładowarka ścienna moc 22,5W. Oznacza to, że ładowanie telefonu z Huawei Super Charge Power Bank nie będzie trwało ani trochę dłużej. Wystarczy 5 minut na zrobienie sobie kawy, aby naładować telefon z banku energii Huawei na tyle, aby dało się obejrzeć na nim 90 minutowy film. Pół godziny ładowania gwarantuje cały dzień pracy smartfona.

Nowoczesny design zapewnia wygodę

Super Charge Power Bank ładowany jest wygodnym i nowoczesnym złączem USB C, takim samym, jak najnowsze smartfony Huawei. Nie musimy uważać, którą stroną wkładamy wtyczkę do urządzenia. Dołączony kabel pozwala na ładowanie zarówno urządzeń z gniazdami USB C, jak i micro USB. Super Charge Power Bank wspiera także inne standardy szybkiego ładowania, takie jak Quick Charge, wykorzystywane przez inne smartfony i pozostałe urządzenia mobilne dostępne na rynku.

Cztery diody umieszczone na obudowie power banka pozwolą w łatwy i szybki sposób ocenić stopień naładowania power banku, natomiast zielona dioda oznacza, że aktualnie urządzenie pracuje w trybie szybkiego ładowania.

Dzięki Super Car Charger samochód jest nieograniczonym źródłem energii dla smartfona

Innym ciekawym gadżetem, który może znacznie ułatwić nasze życie jest ładowarka samochodowa Huawei Super Car Charger. Urządzenie to w pełni wspiera technologię super szybkiego ładowania Huawei.

Telefon będzie się ładował skutecznie nawet podczas korzystania z nawigacji, gdy aktywny jest ekran i lokalizacja GPS. Ładowarka samochodowa Huawei oferuje dwa porty USB, dzięki czemu możesz ładować dwa telefony jednocześnie albo równocześnie smartfon i bank energii.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: