Huawei obniża cenę wymiany baterii w smartfonach, tabletach i laptopach

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Huawei obniżył cenę wymiany baterii w smartfonach, tabletach lub laptopach

Huawei przygotował nową ofertę serwisową dla użytkowników, którzy chcą wymienić baterię w swoim urządzeniu. Od teraz mogą to zrobić taniej.

Dla wybranych modeli cena tej usługi wynosi:

  • 99 zł dla smartfonów,
  • 139 zł dla tabletów,
  • 199 zł dla laptopów.

Oferta będzie dostępna do odwołania.

Oferta obejmuje starsze modele smartfonów, tabletów i laptopów Huawei, których gwarancja już wygasła, w tym smartfony z serii P30, P20, Mate 20, Mate 10, a także z serii Y, tablety, między innymi MediaPad M5 lite czy T3 oraz modele laptopów z 2018 roku. Pełna lista produktów objętych promocją znajduje się tutaj.

Osoby, które skorzystają z oferty, mają gwarancję, że wymieniona bateria jest oryginalna i w pełni bezpieczna. Usługa wymiany baterii objęta jest również 3-miesięczną gwarancją.

Promocja dostępna jest w wybranych salonach serwisowych Huawei (pełna lista salonów znajduje się tutaj) oraz za pośrednictwem bezpłatnej usługi door-to-door, która pozwala zamówić kuriera na dowolny adres w celu przekazania urządzenia do serwisu, obejmuje też zwrot urządzenia do właściciela tą samą drogą. Każde urządzenie wraca do użytkownika wyczyszczone i zdezynfekowane.

Wysyłkę door-to-door Huawei można zamówić:    

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: