Drugi produkt za złotówkę w Huawei Warszawa

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Huawei przygotował specjalną promocję. Każdy, kto zakupi smartfon, tablet albo laptop w sklepie Huawei Warszawa w Arkadii, będzie mógł wybrać drugi produkt za złotówkę.

Klienci, którzy kupią jeden smartfon albo laptop o wartości co najmniej 2000 PLN, będą mogli wybrać z dostępnej puli produkt o wartości do 500 PLN. W ramach promocji otrzymają go za 1 PLN. Może to być np. bezprzewodowa ładowarka Huawei Wireless Charger CP60 albo słuchawki wygłuszające Active Noise Canceling Earphones 3.

 

Klienci, którzy kupią jeden smartfon albo tablet w cenie od 1000 do 1999 PLN, będą mogli wybrać z dostępnej puli produkt o wartości do 200 PLN. W ramach promocji otrzymają go za 1 PLN. Może to być np. inteligentna waga Huawei Smart Scale albo bezprzewodowe słuchawki Huawei Sport Bluetooth Headphones Lite.

 

Klienci, którzy kupią smartfon albo tablet w cenie do 999 PLN, będą mogli wybrać z dostępnej puli produkt o wartości do 100 PLN. W ramach promocji otrzymają go za 1 PLN. Może to być np. bezprzewodowy głośnik Bluetooth Speaker AM08 albo powerbank o pojemności 6700 mAh.

Promocja jest tylko w salonie Huawei Warszawa w Arkadii w dniach 21.12–23.12 oraz 28.12–30.12 lub do wyczerpania zapasów.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: