Huawei - seria Y 2018

Akcje partnerskie
Dodaj opinię
Opinie: 0

Huawei wprowadza na rynek serię smartfonów Y na rok 2018. Nowe urządzenia są dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach i oferują użytkownikom świetną specyfikację i design, w tym panoramiczne ekrany Full View. Zaawansowana technologia jest teraz dostępna dla każdego.

Producenci smartfonów już od dawna nie produkują tylko urządzeń do dzwonienia czy pisania krótkich wiadomości tekstowych. Nawet telefony dostępne w atrakcyjnej ofercie cenowej, skierowane przede wszystkim do młodego odbiorcy, wyróżniają się funkcjami, które do niedawna były zarezerwowane tylko do telefonów z najwyższej półki. 

Ekran Full View dla każdego

Najważniejszy trend jaki przyniosły smartfony w 2018 roku to panoramiczne ekrany o proporcjach 18:9, wąskich ramkach i bardzo dobrym współczynniku wielkości ekranu do wielkości całego smartfona. 

Ekran Full View to więcej miejsca na treść przy zachowaniu poręcznych rozmiarów urządzenia. Y6 2018 ma ekran 5,7 cala, a Y7 2018 i Y7 Prime 2018 oferują użytkownikom przekątną 5,99 cala. Przy rozdzielczości 1440 x 720 pikseli obraz będzie cieszył oko szczegółami, a technologia IPS zapewnia nasycone kolory i dobre kąty widzenia.

Dzięki telefonom z serii Y każdy może mieć taki ekran w swoim telefonie. To pierwszy raz, kiedy tak nowoczesne wyświetlacze zostały zamontowane w telefonach z tego przedziału cenowego.

Design cieszy oko

Huawei od dawna dba, aby wszystkie smartfony w jego ofercie miały bardzo atrakcyjny, nowoczesny i dopracowany design. Seria smartfonów Huawei Y na rok 2018 udowadnia to w praktyce. Model Y7 2018 i Y7 Prime 2018 mają atrakcyjne wykończenie mieniącym się wzorem, który wizualnie przypomina szkło z umieszczoną pod spodem fakturą, ale także wypolerowany metal. Na obudowie nie ma widocznych linii anten. Model Y6 2018 jest wykończony w sposób matowy, co niweluje efekt palcowania się obudowy. Wszystkie modele Y na rok 2018 mają perfekcyjnie dopasowane elementy, są cienkie i poręczne. Z dumą można położyć je na stole podczas spotkań ze znajomymi w kawiarni lub podczas spotkania z klientem.

Wystarczająca wydajność do wszystkich zadań

Huawei w modelach Y 2018 gwarantuje komfort użytkowania i możliwość cieszenia się nawet wymagającymi grami mobilnymi. Wszystkie smartfony z serii Y 2018 zostały wyposażone w zaawansowane procesory Qualcomm Snapdragon. Najmniejszy model Huawei Y6 2018 ma na pokładzie 4 rdzeniowy procesor Snapdragon 425 taktowany zegarem 1,4 GHz. Dwa większe modele Y7 2018 i Y7 Prime 2018 mają procesory 8 rdzeniowe Snapdragon 430. Dzięki temu wielozadaniowość, przełączanie się pomiędzy aplikacjami, a także multimedia i rozrywka nie stanowią dla smartfonów Huawei Y wyzwania. 

Najnowsza wersja systemu Android i nakładki EMUI

Dopracowane, bezpieczne i aktualne oprogramowanie jest kluczowe dla radości korzystania z nowoczesnego telefonu. Dlatego wszystkie smartfony z serii Huawei Y 2018 otrzymały najnowszego Androida 8.0 Oreo, a także nakładkę Huawei EMUI 8. Dzięki temu smartfony mają najnowsze funkcje i aktualne zabezpieczenia. Są kompatybilne ze wszystkim najnowszymi aplikacjami ze sklepu Google Play. Nakładka udoskonala zarządzanie energią, uczy się zachowań użytkownika i zapewnia płynne działanie smartfona na dłużej, dzięki automatycznemu oczyszczaniu pamięci. Smartfony Huawei Y 2018 oferują to co najlepsze i pod względem oprogramowania nie różnią się znacząco od modeli flagowych.

Artystyczny bokeh teraz w przystępnym cenowo smartfonie

Huawei P7 Prime 2018 oferuje to, czego nie znajdziemy w większości smartfonów ze średniej i w wielu urządzeniach z wyżej półki. Najnowszy smartfon Huawei ma podwójny aparat, pozwalający na wydobycie informacji na temat głębi fotografowanej sceny i rozmycie tła znajdującego się za fotografowanym obiektem. Uzyskany efekt jest podobny do tego jaki oferują lustrzanki i najdroższe smartfony. 
Wystarczy uruchomić aplikację aparatu, wybrać tryb wide aperture, a następnie suwakiem określić jak duża ma być przysłona poczynając od poziomu F/1.0. Im wartość bliższa 1, tym rozmycie będzie większe. Tryb idealnie nadaje się do portretów, a także zawsze tam, gdzie chcemy wyeksponować obiekt na pierwszym planie.

Świetny czas działania na baterii

Każdy z modeli Huawei Y w najnowszej wersji 2018 otrzymał bardzo pojemną baterię 3000 mAh. W połączeniu z energooszczędnymi podzespołami oznacza to długie i bezproblemowe działanie – bez konieczności doładowywania telefonu w ciągu dnia, nawet podczas intensywnego użytkowania. Dzięki pojemnej baterii w smartfonach Huawei Y wszystkie funkcje będą zawsze na wyciągnięcie ręki i bez ograniczeń.

Dual SIM bez kompromisów

Wszystkie omawiane modele Huawei Y 2018 oferują trzy miejsca w szufladce na karty – dwie na karty nano SIM i jedno na kartę micro SD. Oznacza to, że producent uniknął kompromisu w postaci hybrydowego dual SIM i pozwala stosować dwie karty SIM i rozszerzyć pamięć jednocześnie. Dzięki temu możesz w pełni wykorzystać możliwości jakie dają dwa różne numery telefoniczne. To świetnie rozwiązanie dla tych osób, które korzystają zarówno z prywatnego i służbowego numeru telefonu, a nie chcą nosić z sobą dwóch urządzeń. 

Face Unlock – wygodniej się nie da

Zabezpieczenia smartfonów przeszły sporą ewolucję. Pierwsze telefony wykorzystywały wyłącznie kod PIN wprowadzany na klawiaturze numeryczne. Po paru latach pojawiły się wygodniejsze i szybsze czytniki linii papilarnych. 

Najnowszą metodą jest odblokowanie telefonu za pomocą zaawansowanego skanowania twarzy. Telefon odblokuje się sam, gdy popatrzymy na jego ekran. Smartfony z nowej serii Huawei Y 2018 oferują użytkownikom opcję odblokowania za pomocą Face Unlock. Model Huawei Y7 2018 i Y7 Prime 2018 są dodatkowo wyposażone w czytniki odcisków palca umieszczone z tyłu obudowy. 

Przyjazna cena

Bardzo ważną cechą smartfonów z serii Huawei Y jest ich przystępna cena. To dzięki niej, jeszcze więcej użytkowników będzie mogło cieszyć się ekranem o proporcjach 18:9 i z wąskimi ramkami, odblokowywaniem za pomocą twarzy i innymi nowoczesnymi usługami. Dzięki serii Huawei Y część cech, które trafiły na rynek w najnowszych i najwyższych modelach nowej serii P20 będą dostępne dla szerszego grona klientów.
Dobra funkcjonalność jest coraz bardziej dostępna dla użytkowników. Cechy, które niedawno było w smartfonach z najwyższej półki, można teraz nabyć nie rujnując swojego budżetu.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: