Przenośny głośnik Huawei Sound Joy za 549 zł

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Huawei Sound Joy

Huawei wprowadził do sprzedaży w Polsce Huawei Sound Joy, pierwszy przenośny głośnik marki zaprojektowany we współpracy z firmą Devialet.

Huawei Sound Joy dostępny jest za 549 zł.

Głośnik można kupić w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, Neonet, x-kom i Komputronik oraz w strefie marki na Allegro.

Huawei Sound Joy wykorzystuje technologię Speaker Active Matching (SAM), która dostosowuje wyjściowy sygnał do charakterystyki urządzenia. Nowy głośnik bazuje na dwuzakresowym, złożonym z 4 elementów systemie audio, w tym głośniku wysoko tonowym i głośniku odpowiadającym za średnie i niskie tony. Dzięki zastosowaniu charakterystycznej konfiguracji Push-Push, para przeciwstawnych membran biernych zapewnia tłumienie drgań. Co sprawia, że podczas odtwarzania muzyki z dużą głośnością, amplituda basu w głośniku zachowuje stabilność.

Huawei Sound Joy ma 202 mm wysokości, waży 680 g, a jego średnica to 73 mm.

Obudowa głośnik zapewnia ochronę przed wodą i pyłem (IP67).

Huawei Sound Joy może osiągnąć głośność do 79 dBA.

Głośnik wyposażony jest w baterię o pojemności 8800 mAh, co pozwala mu działać do 26 godzin bez przerwy. Wyposażony jest w funkcję szybkiego ładowania. 10 minut ładowania pozwala na kolejną godzinę pracy. Pełne ładowanie zajmuje 3 godziny.

Huawei Sound Joy wyposażony jest funkcję Shake Stereo Link Up, która umożliwia sparowanie i połączenie dwóch głośników Huawei Sound Joy w system stereo.

Funkcja One-Touch Transfer umożliwia szybkie połączenie smartfona z głośnikiem. Wystarczy dotknąć górnego pierścienia Huawei Sound Joy. Użytkownik może przez niego wysyłać również żądania do asystenta głosowego na swoim smartfonie, niezależnie od marki urządzenia.

Połączenie głośnika Huawei Sound Joy z aplikacją AI Life, którą można pobrać ze sklepu AppGallery, umożliwia sterowanie dodatkowymi funkcjami, w tym efektami dźwiękowymi, basem czy efektami świetlnymi.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: