Huawei Watch 2 twoim osobistym trenerem

Akcje partnerskie
Opinie: 4
Opinie: 4

Akcja partnerska

Wraz z tegoroczną premierą zegarka Watch 2, Huawei znacznie zmienił koncepcję projektowania smartwatch’y. Do tej pory zegarek miał być tylko dodatkiem do smartfona. Od teraz Watch 2 jest niezależnym urządzeniem, które potrafi funkcjonować samodzielnie. Dzięki temu zegarek stał się doskonałym gadżetem m.in. dla osób, które dbają o swoją kondycję fizyczną. Nasz smartfon zostawiamy w domu, a my wygodnie wyruszamy na nasz trening z profesjonalnym, mobilnym trenerem.

Fani fitness powinni przy zakupie zdecydować się na wersję Watch 2 SPORT. Odważny kolor obudowy Dynamic Orange oraz sportowy pasek sprawią, że nasz smartwatch będzie idealnym kompanem naszych treningów. Koperta Huawei Watch 2 jest wodoodporna (spełnia normę IP68), a w wersji SPORT pasek jest wykonany z tworzywa. Ekran jest chroniony przez superwytrzymałe szkło Corning Gorilla Glass.

Podczas ćwiczeń nasz zegarek utrzymuje stałe połączenie z Internetem dzięki technologii 4G, 3G lub 2G. Wewnątrz Watch 2 znajduje się karta SIM oraz zintegrowana antena. Antena otacza niemal całą kopertę i dzięki niej Watch 2 obsługuje także technologie NFC, Wi-Fi oraz Bluetooth. Wbudowany GPS i Glonass pozwala na automatyczne nakładanie naszej trasy treningu na mapę. Wbudowana obsługa nawigacji może nam pomóc, także gdy nasz trening będziemy prowadzić w nieznanych nam okolicach, np. podczas służbowego wyjazdu. Dzięki naszemu zegarkowi poznamy nieznane wcześniej trasy, ale też bezpiecznie i szybko wrócimy do naszego apartamentu hotelowego.

HUAWEI WATCH 2 to prawdziwy mobilny trener. Zegarek stale motywuje nas podczas ćwiczeń. Watch 2 informuje ile jeszcze zostało nam okrążeń, czasu lub dystansu i podpowiada optymalną dla nas prędkość. Do dyspozycji mamy m.in. treningi typu fat-burning, cardio, jazdę na rowrze, ale także spacer. Monitoring wysiłku rozpoczynamy wciskając dedykowany przycisk na kopercie naszego smartwatch’a.

Bardziej zaawansowani sportowcy mogą zaplanować profesjonalne plany treningowe korzystając z aplikacji Huawei Health. Z naszym zegarkiem możemy przygotować się do biegu na 5, 10 km i do pół lub całego maratonu. W czasie bardziej wyczerpujących treningów Watch 2 będzie monitorował stale nasze tętno, a na zakończenie przygotuje profesjonalny raport. Takie dane jeszcze do niedawna były dostępne tylko dla profesjonalnych zawodników, a teraz każdy z nas może być profesjonalistą.

Obok fachowych komunikatów zagrzewających nas do walki o lepszy wynik w czasie treningu w Huawei Watch 2 pomaga nam także muzyka. Nasz zegarek potrafi streamować najnowsze hity z usługi Google Play Music. Muzyki będziemy słuchać przez dowolne bezprzewodowe słuchawki - smartwatch połączy się z nimi przez Bluetooth.

W czasie treningu cały czas jesteśmy w kontakcie z naszą firmą lub rodziną. Huawei Watch 2 odbiera i inicjuje połączenia, a także wyświetla na swoim ekranie wiadomości z portali społecznościowych i komunikatorów. Gdy w czasie biegu będziemy chcieli kupić w sklepie napój energetyczny lub kanapkę to Watch 2 natychmiast zastąpi nasz portfel dzięki mobilnym płatnościom Android Pay.

Huawei Watch 2 stał się autonomicznym urządzeniem. Dzięki baterii pozwalającej na działanie przez około 2 dni może z powodzeniem uzupełniać lub nawet zastępować naszego smartfona. Dzięki temu smartwatch stał się także jeszcze lepszym trenerem sportowym. Monitorując nasz wysiłek zagrzewa nas do walki o jeszcze lepsze wyniki. Świetny klasyczny design został połączony z bardzo zaawansowaną technologią. Do tej pory zegarki tego typu były dostępne wyłącznie dla profesjonalistów – teraz każdy nasz trening będzie przypominał przygotowania do Mistrzostw Świata.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Hermes pisze: 2017-07-10 00:23
  Nawet fajny produkt, jednak w sklepach zamiast całej palety wersji dostępna jest tylko jedna opcja - kolor czarny i do tego bez LTE. Szum jest, a produktu nie ma. Ciekawe, czy dostarczą go do sklepów zanim konkurencja ogłosi kolejne modele...
  0
 • Users Avatars Mini
  Eman pisze: 2018-02-13 22:07
  Czy można z niego wykonywać połączenia tzn czy jest on na kartę sim i może działać bez telefonu ale jak telefon...
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: