Huawei Watch 2 - prawdziwa wolność

Akcje partnerskie
Opinie: 2

Akcja partnerska

Huawei ma doświadczenie w produkcji gadżetów z kategorii nazwanej „wearables”. Opaski sportowe oraz zegarki tego producenta cieszą się na rynku dużym powodzeniem wśród klientów, którzy są aktywni i dbają o swoją kondycję fizyczną. Huawei stale rozwija te linie urządzeń, aby gadżety służyły nam coraz lepiej. Wydaje się, że w nowej edycji zegarka Huawei Watch 2 projektantom towarzyszyło hasło „true freedom”. Udało się je zrealizować na kilku płaszczyznach. Po pierwsze klient ma do wyboru kilka wariantów zegarka już w momencie zakupu, po drugie tak jak do tej pory może go później samodzielnie personalizować, a po trzecie zegarek stał się samodzielnym urządzeniem, które do działania nie potrzebuje już smartfona. Tym samym zarówno samo urządzenie, jak i jego użytkownik otrzymują od Huawei więcej wolności w czasie codziennych treningów i obowiązków.

Huawei Watch 2 jest sprzedawany w dwóch podstawowych wersjach: standardowej oraz Classic. Kolejna, specjalna wersja zegarka została zaprojektowana we współpracy z biurem Porsche Design. Wersja Classic to piękne skórzane paski, które będą pasowały nam do eleganckiego garnituru lub kostiumu. W każdej chwili pasek możemy wymienić na inny, bo Watch 2 Classic jest zgodny ze standardowym rozmiarem pasków o szerokości 22 mm. Koperta wersji Classic jest wykonana z najwyższej jakości stopów stali nierdzewnej. Wersja standardowa to paski i obudowy wykonane ze świetnej jakości tworzyw sztucznych. Sportowy design zachwyci fanów wyczerpujących treningów. Wersja standardowa jest dostępna w sklepach w trzech różnych kolorach (Dynamic Orange, Carbon Black, Concrete Grey), a wersja Classic jako Titanium Grey.

Aby „uwolnić” zegarek od smartfona Huawei zrealizował przy projektowaniu Watch 2 koncepcję opisaną hasłem Connect Anywhere. W środku zegarka mamy antenę obsługującą wszystkie technologie transmisji danych: 4G/3G/2G, z GPS, NFC, Wi-Fi i Bluetooth! Zaawansowana technologia ma jeden cel - gdy wybiegamy z domu na trening lub po prostu przypadkowo zapomnimy naszego smartfona to już nie musimy po niego wracać. Zastąpi go z powodzeniem nasz zegarek. Huawei Watch 2 ma bezpośrednie połączenie z Internetem nawet poza zasięgiem sieci WiFi. W wybranych sieciach komórkowych zegarek może mieć nawet ten sam numer komórkowy co nasz smartfon. Taką usługę musi oferować nasz operator.
Huawei Watch 2 potrafi odbierać i inicjować połączenia głosowe oraz wysyłać wiadomości. Bezpośrednio na jego ekranie otrzymamy powiadomienia z popularnych serwisów społecznościowych. Na wiadomości będziemy mogli odpowiadać głosem, korzystając z klawiatury, pisząc odręcznie, a także korzystać z automatycznie generowanych odpowiedzi w oparciu o treść, którą otrzymamy.

W czasie treningu nie musimy się oszczędzać, bo nasz zegarek spełnia normę IP68, a jego ekran jest chroniony przez superwytrzymałe szkło Corning Gorilla Glass. Gdy zapomnimy z domu naszego portfela to również nie musimy już po niego wracać. Huawei Watch 2 wspiera technologię NFC, a płatności możemy realizować dzięki standardowi Android Pay.

Wieczorem nasz zegarek może dopasować się do nas i zmienić swój styl dzięki personalizacji wirtualnej cyferblatów. Na eleganckim przyjęciu nie będzie ustępował desingem najdroższym szwajcarskin czasomierzom, a jednocześnie będzie nam oferował dużo więcej funkcji niż one.

Huawei Watch 2 może pełnić funkcję smartfona, portfela, nawigacji, odtwarzacza muzyczny, trenera sportowego oraz asystenta biznesowego. Zaawansowanej technologii towarzyszy piękny i ponadczasowy design – gadżet jest świetnym dodatkiem do stylu, nastroju i danej chwili.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: