Huawei Watch GT 3 i słuchawki FreeBuds Lipstick z etui w kształcie szminki

Newsy
Opinie: 0
Huawei Watch GT 3

Podczas dzisiejszej premiery w Wiedniu, Huawei zaprezentował nowy smartwatch Watch GT 3 z baterią umożliwiającą pracę do 2 tygodni na jednym ładowaniu.

Nowością jest też wyjątkowa edycja bezprzewodowych słuchawek FreeBuds Lipstick, które wyróżniają się czerwonym kolorem, a spakowane zostały w etui w kształcie szminki, które pełni też rolę ładowarki.  

Huawei pokazał smartwatch i słuchawki obok swoich najnowszych smartfonów nova 9 i nova 8i, które od dziś dostępne są w Polsce w przedsprzedaży. O dostępności Watch GT 3 i FreeBuds Lipstic marka będzie informować na bieżąco.

Huawei Watch GT 3

Huawei Watch GT 3

Bateria w Watch GT 3 działa do 2 tygodni na jednym ładowaniu, a 10 minut bezprzewodowego ładowania pozwala na doładowanie baterii do 20%. Tarcza Huawei Watch GT 3, tak jak tarcze pozostałych smartwatchy z serii, pokryta jest szkłem i ma zakrzywione krawędzie. Dzięki zastosowaniu nanopowłoki ochronnej, wyświetlacz jest odporny na zarysowania i ślady odcisków palców. Smartwatch będzie dostępny w dwóch wariantach: 46 mm (Active, Classic i Elite) oraz 42 mm (Active i Elite).

Huawei Watch GT 3 obsługuje 100 trybów sportowych, w tym 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu oraz 7 treningów halowych. Urządzenie rejestruje kluczowe dane takie jak czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji. Urządzenie obsługuje także ulepszoną technologię TruSeen 4.5 z całodobowym monitorowaniem pulsu oraz natlenienia krwi SpO2, a także możliwość mierzenia poziomu stresu i jakości snu. Watch GT 3 został wyposażony w osiem sensorów, dzięki którym użytkownik otrzymuje jeszcze dokładniejszy pomiar tętna w porównaniu do poprzedniej generacji urządzenia.

Nowy smartwatch Huawei przynosi również nowy wygląd interfejsu wyświetlacza. Menu aplikacji oparte jest na motywie szachownicy. Urządzenie wyposażone jest również w obrotową koronkę, która pozwala na jego obsługę.

Huawei Watch GT 3

Huawei FreeBuds Lipstick

Urządzenie zostało wyposażone w etui o kształcie szminki, wykonane ze stali nierdzewnej z błyszczącym wykończeniem. Wewnątrz etui znajdują się słuchawki douszne w czerwonym kolorze. FreeBuds Lipstick są kompatybilne ze smartfonami różnych marek, działających w oparciu o system Android lub iOS.

FreeBuds Lipstick

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: