TOP10 zalet zegarka Huawei Watch GT 3 – to dobry wybór na świąteczny prezent

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
TOP10 zalet zegarka Huawei Watch GT 3 – to dobry wybór na świąteczny prezent

Huawei dał się już nam poznać jako producent zegarków, które nie tylko oferują przydatne funkcje, ale mają także świetny design i długo działają na baterii. Zegarek wciąż pozostaje ważnym elementem naszego „outfitu”, rodzajem biżuterii. O tym wielu producentów zapomina. Watch GT 3 stawia czoło tym wyzwaniom, oferując styl i do 14 dni działania bez ładowarki. Poniżej przedstawimy Wam TOP10 zalet zegarka Huawei, które czynią z niego świetny wybór na świąteczny prezent.

1.Najwyższa jakość wykonania

Huawei specjalizuje się w smartwatch’ach, które jakością wykonania nie różnią się od klasycznych, analogowych odpowiedników. Metalowa koperta w złotym kolorze i metalowa bransoleta pleciona z drobnych ogniw cieszą oko. Okrągły wyświetlacz pasuje do klasycznego wyglądu, podobnie jak domyślna, klasyczna tarcza ze wskazówkami. Do najwyższej jakości wykonania można także zaliczyć wodoszczelność aż do 50 metrów - możemy nie zdejmować zegarka podczas kąpieli i w czasie treningu na basenie.

2.Magnetyczne zapięcie bransolety

Huawei Watch GT 3 w wersji 42 mm Elite wprowadza magnetyczny mechanizm zapinania bransolety. Na obu końcach bransolety umieszczone są magnesy. Umożliwiają one całkowicie płynną regulację długości, tak aby dopasować Huawei Watch GT 3 do nadgarstka. Znika problem, w którym jedno ustawienie jest za luźne, a drugie za ciasne. Zapinanie zegarka jest teraz bardzo szybkie i wygodne.

Huawei Watch GT 3

3.Koronka z wygodnym przyciskiem

Równie wygodna co bransoleta jest obsługa zegarka. Z prawej strony koperty znajdziemy dwa przyciski, - górny pełni też rolę pokrętła. Pozwala to na łatwiejsze i szybsze przewijanie listy funkcji i treści powiadomień. Na ekranie z programami pozwala nam przybliżać i oddalać widok, co umożliwia najszybsze znalezienie szukanej aplikacji. Do dolnego przycisku użytkownik może przypisać skrót do ulubionej aplikacji bądź funkcji i wywoływać ją jednym kliknięciem.

4.Najlepszy ekran AMOLED

Ekran to chyba najważniejszy element smartwatch’a, bo od niego zależy czy prezentowane informacje będą czytelne. W przypadku Huawei Watch GT 3 w wersji 42 mm mamy do czynienia z wyświetlaczem o przekątnej 1,32 cala. Technologia AMOLED zapewnia nam bardzo dobre kąty widzenia, maksymalny kontrast i odpowiednią jasność. Wszystko to powoduje, że Huawei Watch GT 3 prezentuje się świetnie i jest zawsze czytelny. W sklepach jest również dostępna wersja z większą kopertą o średnicy 46 mm i ekranem o przekątnej 1,43 cala.

Huawei Watch GT 3

5.Rozmowy głośnomówiące

Huawei Watch GT 3 ma wbudowany głośnik i mikrofon. Łącząc się ze smartfonem za pomocą Bluetooth 5.2 umożliwia wygodne prowadzenie rozmów, gdy nasz telefon jest w pobliżu. Z zegarkiem możliwe jest na przykład prowadzenie rozmowy podczas jazdy na rowerze, bezpiecznie trzymając kierownicę dwoma rękami.

6.Bogaty zestaw czujników

Zegarek jest idealnym narzędziem do monitorowania naszego zdrowia i kondycji. Dlatego Huawei Watch GT 3 jest wyposażony w zestaw czujników: akcelerometr, żyroskop, barometr, magnetometr, termometr i pulsometr, oraz GPS. Zegarek mierzy tętno i stale monitoruje natlenienie krwi. Lokalizacja bazuje na 5 systemach nawigacji, co powala na precyzyjny zapis naszej trasy podczas treningu.

7.Pomiar snu i stresu

Jedną z funkcji Watch GT 3 jest precyzyjny pomiar snu. Z pomiarów dowiemy się, ile czasu spaliśmy, ile razy się przebudziliśmy, jaki był udział snu głębokiego i płytkiego. Całodobowy pomiar natlenienia pozwoli odkryć problemy z bezdechem sennym. Dodatkowo pomiar temperatury skóry i tętna umożliwia monitorowanie stresu. Mając dostęp do statystyk i podsumowań łatwo odkryć niepokojące tendencje i szybko na nie zareagować.

Huawei Watch GT 3

8.Rekordowy czas działania

Długi czas działania na baterii to jedna z cech, którą zegarki Huawei wyróżniają się na tle konkurencji. Mniejsza wersja o kopercie średnicy 42 mm oferuje do 7 dni działania na jednym ładowaniu, a większa 46 mm aż do 14 dni. Oznacza to, że użytkownik może odpowiednio przez tydzień lub dwa tygodnie używać zegarka non stop, w dzień i w nocy, zbierając dane o swojej aktywności i śnie. A brak konieczności częstego ładowania jest po prostu wygodny.

9.Automatyczne wykrywanie aktywności

Korzystając z Huawei Watch GT 3 możemy samodzielnie wybrać jeden z treningów i zarejestrować go w pamięci zegarka. Do tego celu oprócz czujnika tętna może być wykorzystany GPS z zapisem całej przebytej trasy. Pozwala to na wygodny trening bez telefonu. Jednak nawet, gdy nie rozpoczynamy sportowego treningu, a idziemy na spacer to Watch GT 3 rozpozna automatycznie rodzaj aktywności i ją automatycznie zarejestruje. To bardzo wygodne i poprawia jakość naszych sportowych analiz i statystyk.

Huawei Watch GT 3

10.Dodatkowe aplikacje

Dzięki aplikacji Huawei Zdrowie użytkownik może samodzielnie zainstalować dodatkowe aplikacje na swoim zegarku. Pozwoli to jeszcze bardziej dostosować go do indywidualnych potrzeb. Może to być program do śledzenia diety, lista rzeczy do zrobienia, kalkulator lub nowy zestaw ćwiczeń.

Podsumowanie

Huawei Watch GT 3 to zegarek, który zdobył naszą sympatię jakością wykonania i rozbudowaną funkcjonalnością. Długie działanie na baterii i bogaty zestaw czujników umożliwiają lepsze monitorowanie zdrowia niż u konkurentów. Rozmowy głośnomówiące przydają się przy wielu okazjach. Nie mniej ważny jest jego bardzo dopracowany i elegancki design – zarówno w wersji damskiej, jak i większej – męskiej.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: