Twój nowy (cyfrowy) asystent

Akcje partnerskie
Opinie: 3
Huawei Watch

Akcja partnerska

W naszym codziennym życiu staramy się sprawić, aby mieć więcej czasu dla naszej rodziny i przyjaciół, na sport lub wypoczynek. Ze względu na to, że niestety obowiązków w pracy nam przybywa, a nie ubywa, zachowanie „work life balance” jest coraz cięższe. Warto zastanowić się, czy przypadkiem nie ma narzędzi, które mogą nam w tym pomóc i będą nas wspierać w tym, aby nasza wydajność, punktualność, zaangażowanie były coraz lepsze, a jednocześnie, abyśmy wygospodarowywali coraz więcej czasu na spotkania z przyjaciółmi, czy zabawę z naszymi dziećmi. 

Huawei tworzy produkty, które mają nas wesprzeć w zachowaniu równowagi pomiędzy pracą, a naszym życiem osobistym. Takim gadżetem, którego przydatność w codziennej działalności biznesowej może nas naprawdę niesamowicie zaskoczyć, jest zegarek Huawei Watch.

Już początek naszego dnia z Huawei Watch jest dużo przyjemniejszy niż był do tej pory. Gdy nie będziemy go zdejmować do snu, to rano obudzą nas przyjemne wibracje na naszym nadgarstku, a nie przeraźliwy pisk naszego starego budzika. 

Gdy przed wyjściem do biura zwykle biegamy to Watch zmierzy tam w trakcie treningu puls i ilość pokonanych kroków. Oznacza to, że nasz smartfon może w czasie joggingu pozostać bezpiecznie w domu, a zapisywaniem naszych wyników zajmie się nasz zegarek. Huawei Watch oceni także automatycznie ile kilokalorii udało nam się spalić.

W biurze oczywiście najważniejszy jest nasz kalendarz spotkań. Dzięki Huawei Watch nigdy już nie spóźnimy się na żadne z nich. Bezpośrednio na ekranie zegarka (1.4 cala AMOLED) mamy podgląd także na agendę spotkań na cały dzień. To bardzo wygodne, gdy o zbliżającej się konferencji lub statusie z pracownikami przypomni nam subtelna wibracja naszego zegarka.

Kalendarz to jednak nie wszystko. W dobie serwisów społecznościowych, a także niesłabnącej popularności poczty elektronicznej jesteśmy bombardowani powiadomieniami o nadchodzących informacjach, często ważnych dla naszego biznesu. Nasz Huawei Watch potrafi być doskonałym asystentem, który pomoże nam wcześniej reagować na naprawdę ważne kwestie, a pomijać te mniej ważne. Dzięki temu codziennie zyskamy trochę wolnego czasu, który będziemy mogli spożytkować w wybrany przez siebie sposób. W systemie Android Wear, który jest zainstalowany w naszym zegarku w bardzo prosty i intuicyjny sposób można wybrać powiadomienia, które mają się wyświetlać w naszym zegarku.

Oprócz powiadomień nasz zegarek potrafi obsłużyć także połączenia głosowe. Bezpośrednio z Huawei Watch możemy wybierać połączenia z książki telefonicznej, a także odrzucać lub przyjmować połączenia przychodzące. Nasz telefon musi być wówczas w pobliżu, ale nie musimy go nawet dotykać!
Gdy wyruszymy w podróż służbową to nasz Huawei Watch stanie się naszym przewodnikiem. Dzięki współpracy z Google Maps pokaże nam drogę do siedziby naszego klienta w nieznanym mieście. Wcześniej zapozna nas z lokalną prognozą pogody. Gdy wyjedziemy dalej to na naszym cyferblacie cały czas będzie widoczny czas lokalny oraz czas w naszym domu.

Nie bez znaczenia jest to, że Huawei Watch jest także po prostu świetnym dodatkiem do naszego garnituru lub eleganckiego kostiumu. Jego design nawiązuje do eleganckich, szwajcarskich czasomierzy. Ma nad nimi jednak tę przewagę, że w dowolnej chwili możemy zmienić jego cyferblat. Już po kilku sekundach jego elegancki, wieczorowy look może zamienić design na zaprojektowany specjalnie dla wysportowanego żeglarza lub golfisty. Bez problemu w Huawei Watch możemy także wymienić pasek lub bransoletę. Koperta wykonana jest z najwyższej jakości stopów stali nierdzewnej. Ekran jest chroniony przez szafirowe, wytrzymałe szkło. To gwarancja trwałości i doskonałej jakości smartwatcha. Huawei Watch będzie nam towarzyszył od porannej pobudki, aż do wieczornej imprezy z klientami.

Huawei Watch współpracuje z zegarkami Huawei P9 lub P9 lite, ale może także być połączony z niemal dowolnym smartfonem innych producentów. Bateria 300 mAh pozwala na pracę urządzenia przez prawie 2 dni. Zegarek obsługuje WiFi i Bluetooth. Jest to więc nie tylko elegancka biżuteria, ale także bardzo zaawansowany gadżet z najwyższej półki.

Z zegarkiem Huawei Watch już po paru dniach od zakupu nie będziemy mogli się rozstać. To świetne urządzenie, które towarzyszy nam przez cały dzień i jednocześnie sprawia, że mamy więcej czasu dla siebie. Pomaga nam w codziennym działaniu biznesowym, sprawia, że pracujemy szybciej, bardziej wydajnie. Huawei Watch zarządza naszym kalendarzem, pocztą elektroniczną, powiadomieniami z serwisów społecznościowych. Wspiera nas w porannych treningach, a także dalekich podróżach służbowych. Dodatkowo nasz smartwatch po prostu świetnie wygląda, a jego design możemy dodatkowo modyfikować wymieniając jego cyferblaty, paski lub bransolety. Zegarek będzie zachwycał zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  wladimir pisze: 2016-09-26 12:33
  Mi się bardziej wizualnie podoba motorolla 360 (2gen) z okrągłą tablicą. Bo kosztuje koło 1400zł, a huwaei prawie 1700. Ceny sprawdzałem w media expercie
  0
 • Users Avatars Mini
  koczy pisze: 2016-09-26 20:21
  To jak dla mnie tylko raty tam by wchodziły w grę, ale pewnie będę brał motorolle
  0
 • Users Avatars Mini
  cinek89 pisze: 2016-09-27 07:00
  Ceny co podałeś są bardzo spoko jak na taki sprzęt. Moim zdaniem huek lepszy ;)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: