Huawei Watch - perfekcyjny świąteczny prezent

Akcje partnerskie
Opinie: 2

Akcja partnerska

Zakupy prezentów świątecznych potrafią być prawdziwym koszmarem - szczególnie dla panów. Tłumy na ulicach, kolejki w sklepach, brak miejsc na parkingach w centach handlowych, a przede wszystkim długie zastanawianie się nad tym, co kupić. W przypadku najbliższych nam osób chcemy wybrać prezent, który naprawdę im się spodoba. Ma być ładny, ale także przydatny, aby nie wylądował tuż po świętach w najniższej szufladzie regału.

Prezentem, który zachwyci zarówno eleganckiego mężczyznę, ale także modną kobietę będzie bez wątpienia zegarek Huawei Watch. To gadżet, który doskonale łączy klasyczny design, elegancję, z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Huawei Watch połączy się ze smartfonem bliskiej Ci osoby i stanie się jej niezastąpionym elektronicznym asystentem. Warto wspomnieć, że Huawei Watch potrafi współpracować z niemal wszystkimi smartfonami dostępnymi na rynku.

Tradycyjne zegarki potrafią kosztować naprawdę sporo. Podkreślają styl i klasę ich posiadacza. Oprócz dopracowanego designu nie oferują jednak funkcji, których oczekujemy od gadżetów w nowoczesnym świecie. W przypadku Huawei Watch jest zupełnie inaczej. Kupując ten zegarek kupujemy prawdziwego „kameleona”. Jego posiadacz będzie mógł go personalizować, w zależności od swoich wymagań i preferencji. Huawei Watch może w jednej chwili być zegarkiem zaawansowanego sportowca, a za chwilę doskonałym narzędziem na ręku bizneswoman.

 

Sam zakup smartwatcha Huawei jest podobny do zakupu biżuterii w salonie jubilera. Koperta smartwatcha jest wykonana z najwyższej klasy stali nierdzewnej. Możemy zdecydować się na kolor srebrny, czarny lub złoty. Na kobiety czeka Huawei Watch zdobiony cyrkoniami Swarovskiego lub drobną, złotą fakturą. W kolejnym etapie dobieramy piękne stalowe bransolety lub paski wykonane z prawdziwej skóry.

Prawdziwa przygoda z zegarkiem Huawei Watch rozpoczyna się tak naprawdę wówczas, gdy wyjmiemy go z pudełka i włączymy. Po krótkiej konfiguracji, w której smartwatch połączy się z naszym smartfonem, do naszej dyspozycji otrzymamy prawdziwą zegarkową platformę (system Android Wear).

Styl naszego zegarka zmieniamy wybierając odpowiadający nam w danej chwili cyferblat. Już po chwili nasz zegarek zmieni się nie do poznania. Po wyjęciu zegarka z pudełka mamy kilkadziesiąt seryjnych cyferblatów do wyboru, a kolejne kilkadziesiąt możemy pobrać ze sklepu Google PLAY.

Huawei Watch sprawi, że nasze codzienne życie stanie się dużo prostsze i wygodniejsze. Zegarek może dokonać niemałej rewolucji i okaże się, że dzięki niemu będziemy mieć więcej czasu, będziemy więcej ćwiczyć, a także lepiej ogarniać codzienny natłok obowiązków.

Huawei Watch budząc nas przyjemnymi wibracjami zastąpi nam głośny budzik, który codziennie doprowadza nas do szału. Zaczynamy dzień od joggingu? Zegarek pomoże nam zrealizować założone cele naszego treningu. Na ekranie stale będziemy mogli obserwować ilość kroków, spalonych kalorii i minut od momentu startu. Tuż po wysiłku Huawei Watch w ciągu kilku sekund zmierzy nam puls.

Zegarek dzięki integracji z najlepszymi mapami Google będzie nas prowadził prosto na spotkanie informując wcześniej delikatną wibracją o każdym manewrze.

Chcemy coś dobrego zjeść na mieście. Mówimy do naszego zegarka „find restaurant” i już po chwili mamy listę najlepszych lokali w pobliżu biura.

Zbliża się wieczór. Mamy zaplanowaną uroczystą kolację. Nasz zegarek w ciągu kilku sekund zmienia swoją tarczę na bardziej stonowaną, elegancką.

Na imprezach zawsze pojawia się problem, kto będzie odpowiedzialny za muzykę. Nasz Huawei Watch potrafi obsłużyć odtwarzanie muzyki z serwisów streamingowych m.in. ze Spotify czy Deezer.

Obdarowani przez nas zegarkiem Huawei Watch na pewno będą zachwyceni prezentem. Na wstępie tym, że jest to po prostu piękny gadżet, który zachwyca swoim designem i zastosowanymi materiałami. Później nowi użytkownicy będą wniebowzięci odkrywaniem jego kolejnych funkcji i sekretów. A radość naszych bliskich jest najważniejsza, szczególnie w tym pięknym świątecznym okresie.

Zakup Huawei Watch to bardzo dobry świąteczny wybór.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: