Huawei Y7 Prime 2018 - super specyfikacja i niska cena

Akcje partnerskie
Opinie: 0

Wciąż nie wszystkie telefony z tzw. górnej półki dysponują takim wyposażeniem jak podwójny aparat czy super pojemna bateria. Huawei Y7 Prime 2018 udowadnia, że najnowsze rozwiązania mogą być dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. 

Huawei Y7 Prime 2018 ma panoramiczny ekran z wąskimi ramkami, podwójny aparat z pięknym bokeh effect, pojemną baterię, świetny design, a mimo wszystko nadal pozostaje w bardzo przystępnej cenie. Teraz każdy może nosić w kieszeni telefon, który gwarantuje pełnie możliwości korzystania z najnowszych usług.

Nowoczesny ekran Full View

W smartfonie najważniejszą funkcję spełnia ekran. Dlatego tak istotnym nowym trendem wśród smartfonów są panoramiczne wyświetlacze z wąskimi ramkami. Dzięki tym ostatnim zmianom udaje się instalować w najnowszych smartfonach znacznie większe ekrany bez powiększania rozmiarów samej obudowy. Dotąd jednak to rozwiązanie było zarezerwowane dla droższych urządzeń. Huawei jest jednym z pierwszych producentów smartfonów, który swoich znakomitych ekranów Full View użył również w przystępnych cenowo smartfonach z nowej serii Y 2018. 

Model Y7 Prime 2018 oferuje piękny, niemal 6 calowy wyświetlacz Full View, który sprawdzi się świetnie podczas przeglądania internetu i oglądania filmów. Duży ekran pozwala wyświetlić więcej informacji i świetnie sprawdza się np. przy oglądaniu filmów w podróży. Odpowiednią jakość zapewnia technologia IPS oraz wysoka rozdzielczość 1440 x 720 pikseli. Dzięki takim parametrom obraz wyświetlany przez Y7 Prime jest szczegółowy i ostry. Tekst, nawet drobny, jest zawsze czytelny, a gładka krawędź czcionki jest bardziej przyjazna dla oczu, a przeglądanie zdjęć z imprezy czy śledzenia losów bohaterów ulubionego serialu to prawdziwa przyjemność.

Podwójny aparat z artystycznym bokeh

Skoro już jesteśmy przy zdjęciach, to Huawei Y7 Prime 2018 ma wbudowany podwójny aparat główny. Dwa obiektywy są w stanie zmierzyć głębię fotografowanej sceny, a następnie najnowsze oprogramowanie tworzy artystyczne rozmycie tła, takie jak jeszcze do niedawna spotykaliśmy tylko w lustrzankach. Przedmiot znajdujący się na pierwszym planie będzie ostry i szczegółowy, a tło z efektem bokeh jest pięknie rozmyte. Użytkownik ma nad efektem bokeh pełną kontrolę, ustawiając suwakiem jak dużo rozmycia przy danym ujęciu chce zastosować. Dzięki matrycy 13 megapikseli aparat doskonale zapisuje detale fotografowanego obiektu.

Przedni aparat selfie ma również wysoką rozdzielczość matrycy wynoszącą 8 megapikseli. Aplikacja kamery „selfie” wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość – możemy zastosować na zdjęciu wirtualny makijaż albo zabawną maskę. Automatycznie możemy także podmienić tło na jakim będziemy na zdjęciu. Przedni aparat rozpoznaje twarz i potrafi odseparować ją od otoczenia, na którym się fotografujemy. Pozwala to później zastąpić tło innym obrazem!

Ośmiordzeniowa wydajność przez długie godziny 

Nikt z nas nie lubi czekać. Jeśli chcemy skorzystać z jakieś funkcji naszego smartfona, to powinna być ona zawsze dostępna – w ułamku sekundy. Huawei zadbał o płynność działania smartfonu dzięki zastosowaniu wydajnego, ośmiordzeniowego procesora Snapdragon 430. Ten chipset gwarantuje nam świetne działanie nawet najbardziej zaawansowanych programów i gier.

Huawei Y7 Prime 2018 jest wyposażony nie tylko w wydajne i energooszczędne podzespoły, ale również w baterię o dużej pojemności 3000 mAh. Y7 Prime 2018 pozwoli na cały dzień bardzo intensywnego użytkowania, w tym do 13 godzin ciągłego odtwarzania wideo. Telefon wytrzyma bez ładowania długą podróż lub prawdziwy mobilny maraton filmowy. Nawet osoby wyjątkowo intensywnie korzystające z telefonu nie będą zmuszone do doładowywania go w ciągu dnia i noszenia ładowarki ze sobą.

Wygoda i bezpieczeństwo

Huawei Y7 Prime 2018 jest wyposażony w bardzo sprawny czytnik linii papilarnych, ale to nie jedyna metoda na odblokowanie tego smartfona. Telefon został wyposażony w funkcję odblokowywania ekranu za pomocą skanowania naszej twarzy. Wystarczy, że spojrzysz na swój telefon a on automatycznie, w ułamku sekundy, odblokuje ekran. 
Inną cechą, która wpływa na wygodę użytkowania tego smartfona jest możliwość używania dwóch numerów na raz. Większość najnowszych smartfonów oferuje tzw. hybrydowy dual SIM zmuszający użytkownika do zrezygnowania z karty pamięci, gdy ten chce włożyć drugą kartę operatora telecomu. W Huawei Y7 Prime 2018 znajdziemy trzy gniazda – dwa na karty SIM i trzecie na kartę micro SD. Dzięki temu każdy może jednocześnie rozszerzyć pamięć telefonu i korzystać z dwóch numerów telefonicznych.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: