i-Biuro w Dialogu – nowy pakiet dla biznesu

Newsy
Żródło: Dialog
Opinie: 0

Pakiet i-Biuro z darmowymi połączeniami pomiędzy telefonami stacjonarnymi to nowy produkt DIALOGu dla biznesu. Ofertę tworzy zestaw usług: telefon stacjonarny i komórkowy, internet oraz usługi dodatkowe, m.in.: Zdalne Biuro, Mobilne Biuro, stały adres IP, e-Poczta i e-Fax.

Przedsiębiorca, w zależności od swoich indywidualnych potrzeb, może wybrać ofertę w wariancie i-Biuro 2 lub i-Biuro 6. Za aktywację usługi klient zapłaci tylko 1 zł netto.

i-Biuro 2 przeznaczone jest dla segmentu małego biznesu: zawiera do 2 linii głosowych, internet 4 Mb/s i jedną kartę SIM. Pakiet kwotowy 90 zł w całości można wykorzystać na połączenia wychodzące, zarówno z telefonu komórkowego, jak i stacjonarnego (w podstawowej wersji produktu).

i-Biuro 6 zawiera do 6 linii głosowych, internet 6 Mb/s i jedną kartę SIM. Pakiet kwotowy 180 zł w całości można wykorzystać na połączenia wychodzące zarówno z telefonu komórkowego, jak i stacjonarnego (w podstawowej wersji produktu).

W ramach połączeń wewnątrz pakietu (z telefonu stacjonarnego na komórkowy oraz z komórkowego na komórkowy) uruchamiana jest automatyczna usługa pakietu biurowego, zrzeszającego wszystkie numery przypisane do klienta. Pozwala to na darmowe połączenia między numerami (stacjonarnymi) oraz zapewnia bardzo korzystne ceny połączeń komórkowych.

Ponadto, do każdego z pakietów dołączone są usługi dodatkowe, takie jak e-Fax, stały adres IP, Zdalne biuro, Mobilne biuro, e-Poczta i inne. Klienci mogą też zamówić usługę hostingu w pakiecie – bez żadnych opłat aż przez 6 miesięcy, w umowach na 24 miesiące lub bez opłat przez 3 miesiące (w umowach na 12 miesięcy).

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: