Idea na KST'2001 w Bydgoszczy

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 4

Idea zaprezentuje konwergencje usług telefonii komórkowej, stacjonarnej i Internetu w ramach wspólnej ekspozycji Grupy Kapitałowej TP S.A. podczas tegorocznego Krajowego Sympozjum Telekomunikacji w Bydgoszczy

PTK Centertel, operator sieci GSM Idea podczas KST'2001 odbywającego się w budynkach Akademii Techniczno Rolniczej w Bydgoszczy w ramach współnego pawilonu Grupy Kapitałowej TP SA - prezentuje w dniach 12-14.09.2001 r. najnowocześniejsze usługi konwergentne, m.in.:
- usługi mobilnego dostępu do Internetu (Moja WAP Idea).
- Idea.Net (kompleksowa poczta elektroniczna przygotowana wspólnie z TP Internet)
- Poczta Głosowa-SMS (usługa konwergentna przygotowana wspólnie przez PTK Centertel i TP SA)
- prezentowane będą także usługi transmisji danych (GPRS)

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Zygi pisze: 2001-09-12 15:02
  Co Wy możecie prezentować.Wy- IDEAlni nie potraficie nawet wysłać sms-sa o prawidłowej treści. Płacę abonament za serwisy sms a dostaję błedne numery totka, zupełnie błędne kursy walut, imieniny których nie ma tego dnia w żadnym kalendarzu. W BOA nie usłyszę słowa przepraszam tylko tłumaczenie że winę za to ponosi PAP. Nie płacę nikomu innemu tylko Idei i jedynie od tej złodziejskiej sieci mogę żądać właściwego świadczenia usług.Mam prawo stwierdzić ,że jesteście najgorszą siecią w Polsce a za reklamy niezgodne z prawdą i stanem faktycznym kiedyś ktoś mądry pociągnie Was do odpowiedzialności. Nie ma nic gorszego jak cyrograf u IDEAalnego......
  0
 • Users Avatars Mini
  tombola pisze: 2001-09-12 15:21
  No tak, ci się znowu zatrzymali na GPRSie...
  0
 • Users Avatars Mini
  Mateuszk pisze: 2001-09-12 19:28
  Hm... i co pokażą w tym GPRSie? WAP? Internet? No chodzi, może nie za szybko, ale chodzi... przecież oni nie mają nawet w ofercie ŻADNEGO telefonu z GPRS !!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  digimon pisze: 2001-09-13 00:38
  Do Zygi -: jak ci nie pasuje to sobie wejdź na stronę www.smsnews.org i tam sobie wybierz jakie serwisy chcesz otrzymywać dla ciebie pewnie najbardziej interesującym będą biorytmy i nie płacisz żadnego abonamentu ustawiasz sobie kiedy chcesz dostawać a nie kiedy operator ci prześle, do tombola: a powiedz mi kochany która sieć ma już coś nowszego niż GPRS, oprócz ERy która pokaże UMTS bo Alcatel ma obok stoisko, do mateuszka: a mateuszku czy byłoby cie stać na opłacenie abonamentu za korzystanie z tej usługi i na zakup aparatu który posiada możliwość z korzystania z tej usługi, także nie marudź że nie ma takich telefonów bo naprawdę z tej usługi będzie korzystać narazie niewielka ilosć osób, które stać na zakup telefonu i które naprawdę potrzebują takiej usługi. A zwykłych abonentów interesuje tylko to jakie płaca rachunki i żeby były jak najniższe a nie gprs-y, umts-y i inne duperszmity. pozdrówka wsyztskim ;-))))
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: