Idea przekazała 40 tys. zł

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 2

Z myślą o pomocy ofiarom powodzi Idea oferuje w dniach 31.07-19.08.br. uczestnikom programu Idea Profit możliwość przekazania dowolnej liczby punktów PROFIT ze swojego konta punktowego w Programie Idea Profit dla powodzian.
Udział w promocji polega na wysłaniu SMS-a z deklarowaną liczbą punktów Profit pod numer 400 np. SMS z komendą 100 oznacza, że uczestnik Programu deklaruje 100 punktów Profit dla ofiar powodzi.
Do 31.08.br. PTK Centertel przekaże na rzecz powodzian kwotę wynikającą z przeliczenia na PLN punktów Profit przekazanych przez uczestników Programu Idea Profit wg przelicznika: 1 pkt. - 0,04 zł. Zebrane w ten sposób pieniądze trafią na konto Polskiej Akcji Humanitarnej.
Informacja o akcji charytatywnej zostanie wysłana SMS-em do wszystkich aktywnych uczestników Programu Idea Profit oraz będzie zamieszczona w Internecie na stronie www.idea.pl/profit
Ponadto w dniu 29.07.br., Marek Józefiak, prezes zarządu PTK Centertel zadeklarował przekazanie na rzecz akcji "Pomoc dla Powodzian" kwoty 40.000 zł.
Przypomnijmy, że już od 29.07.br. użytkownicy sieci Idea (POP, Optima, Meritum) mogą wspomóc finansowo osoby poszkodowane podczas powodzi.  W tym celu został uruchomiony specjalny numer SMS: 7511. Cena za każdego SMS wysłanego na numer 7511: 5 zł (netto). Treść wpisana w SMS wysłanym na numer 7511 powinna brzmieć DAR. Wysłanie SMS na numer 7511 zostanie potwierdzone SMS-em zwrotnym: "SIEC IDEA I TELEWIZJA POLSKA S.A. DZIEKUJA ZA DAR PRZEKAZANY DLA POWODZIAN". Opłata za każdego SMS wysłanego na numer 7511 zostanie przekazana na rzecz osób poszkodowanych podczas powodzi. Pieniądze zebrane podczas akcji rozdzielane będą przez samorządy lokalne. Numer SMS 7511 będzie komunikowany przez Telewizję Polską w uruchomionym specjalnym studio w TVP 1 i Programie 2, gdzie na żywo telewidzowie będą informowani o sytuacji powodziowej i liniach telefonicznych dla telewidzów w celu kojarzenia osób niosących pomoc i potrzebujących pomocy. Numer będzie również przedstawiany na http://www.tvp.pl/

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Szymon pisze: 2001-08-01 15:51
  Tak... a za każdego wysłanego SMSa idea sobie opłatę weźmie do własnej kieszeni... a Vat się dostanie państwu... Ludzie.. nie wysyłajcie tych SMSów, tylko wpłacajcie pieniądze (bez dodatkowych opłat) na konta organizacji, które niosą pomoc...
  0
 • Users Avatars Mini
  alex pisze: 2001-08-01 17:32
  Szymon, a ty w swej dobroduszności myślisz, że za wpłacenie pieniedzy na konto się nie płaci, że za przelew się nie płaci, dodatkowo, czy te organizacje, a JUŻ NA PEWNO FUNDACJE! nie pobierają sobie "kosztów manipulacyjnych"?!!! Ludzie... bądźmy realistami... jak powodzianie dostaną 50-60% wszystkich wpłaconych pieniędzy to będzie całkiem nieźle!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: