Idea sponsoruje Mistrza Polski w hokeju na rolkach

Newsy
Żródło: Idea
Opinie: 7

W ostatnią sobotę 20.07.2002 r. na lodowisku w Opolu odbył się turniej finałowy o Mistrzostwo Polski w inline skater hokeju. Do turnieju przystąpiły 4 drużyny wyłonione w rozgrywkach rundy zasadniczej w swoich grupach. W efekcie rozgrywek pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Polski w hokeju na rolkach uzyskała drużyna IDEA Hockey Team.

Drużyna IDEA Hockey Team, to trzykrotny i jak dotąd jedyny zespół w historii polskiej ligi, do którego należą wszystkie tytuły Mistrza Polski w Inline Skate Roller Hockey, czyli hokeju na łyżworolkach, będącym letnią odmianą tej dyscypliny.

"PTK Centertel - operator cyfrowej sieci Idea - stara się wspierać potrzebujących oraz obejmować swym mecenatem ważne wydarzenia kulturalne i sportowe. Jako sponsor strategiczny drużyny IDEA Hockey Team, mamy duży udział w procesie popularyzacji tej jeszcze młodej choć pasjonującej i pełnej dynamiki dyscypliny sportu" - uważa Sławomir Skrodzki, prezes zarządu i dyrektor generalny PTK Centertel.

W pierwszym meczu turnieju wystąpiły drużyny, które w swoich grupach zajęły pierwsze miejsca. IDEA Hockey Team - UKS HOK Warszawa 9:1 ( 3:1, 6:0)
Drugi mecz to pojedynek zespołów, które awansowały do turnieju finałowego po eliminacjach z turnieju półfinałowego.
OTH MARSJANIE Opole - UKS ROLLSPORT Warszawa 11:2 (5:2, 6:0)
IDEA Hockey Team - UKS ROLLSPORT Warszawa 21:1 ( 13:0, 8:1)
UKS HOK Warszawa - OTH MARSJANIE Opole 3:6 (3:0, 0:6)
IDEA Hockey Team - OTH MARSJANIE Opole 9:2 (3:1, 6:1)
UKS HOK Warszawa - UKS ROLLSPORT Warszawa 3:5 (1:3, 2:2)

Tabela końcowa:
1. IDEA Hockey Team 4 8:0 39:4
2. OTH Marsjanie Opole 4 6:2 19:14
3. UKS Rollsport Warszawa 4 2:6 8:35
4. UKS HOK Warszawa 4 0:8 7:20

Skład mistrzowskiej drużyny IDEA Hockey Team: Radziszewski, Baca - Marcińczak, Trzópek, Kurowski, Twardy - Sosiński, Zachariasz, Piekarski G., Chabior - Morawiecki, Podsiadło, Ślusarczyk, Sarnik - Kobos, Matlakiewicz, Kajzer, Banasikowski.
Trener: Baca Mariusz

IDEA sponsorem drużyny Idea Hockey Team od 2001 r., kiedy to zadebiutowała ona jako klub i reprezentacja Polski na arenie międzynarodowej, stając się tym samym 6 drużyną w Europie. Zespół jest członkiem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich. W barwach IDEI w sezonie 2002 występowali zawodnicy, którzy zawodowo grają w Polskiej Lidze Hokejowej.

 

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: