Infinix Note 30 jeszcze w tym miesiącu z najszybszym ładowaniem

Newsy
Opinie: 0
Infinix Note 30 jeszcze w tym miesiącu z najnowszą technologią ładowania

Pojawiły się informacje, że Infinix zaprezentuje jeszcze w tym miesiącu nowe smartfony z serii Note 30. Te średniopółkowe modele mające kosztować w okolicach półtora tysiąca złotych mają być wyposażone w najnowszą technologię ładowania Infinix nazwaną All-Round FastCharge.

All-Round FastCharge według specyfikacji producenta ma pozwolić na 260W ładowanie przewodowe i 110W ładowanie bezprzewodowe. Pierwsza z opcji ma umożliwić naładowanie telefonu do pełna w mniej niż 8 minut, a zaledwie minuta wystarczy na naładowania telefonu do 25%. Z kolei ładowanie bezprzewodowe powinno naładować telefon poniżej 16 minut. Szybkość to nie jedyne cechy All-Round FastCharge. Możliwe jest także zasilanie telefonu z pominięciem baterii „bypass charging”. Inne funkcje skupiają się na ochronie baterii i jej żywotności. Całość jest też kompatybilna z USB Power Delivery 3.0.

Jest wysoce prawdopodobne, że średniopółkowy Infinix Note 30 nie będzie miał wszystkich cech All-Round FastCharge i najwyższe prędkości zostaną zarezerwowane dla topowych modeli. Według informacji opublikowanych przez gsmarena Note 30 ma mieć przede wszystkim szybkie ładowanie bezprzewodowe, co będzie nowością dla średniej półki cenowej.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: