Infinix w Polsce miał bardzo dobry IV kwartał

Newsy
Opinie: 0
Infinix w Polsce miał bardzo dobry IV kwartał

Infinix podał, że w 2023 r. dostarczył na polski rynek 150 tys. smartfonów.

W Polsce producent jest obecny od września 2022 r.

15 września Infinix zdradził, że w 2023 r. sprzedał na naszym lokalnym rynku ponad 50 tys. telefonów. Oznacza to bardzo wysoką sprzedaż w ostatnim kwartale zeszłego roku.

Na lokalnym rynku dostępnych jest obecnie 21 smartfonów marki, reprezentujących wszystkie cztery serie: ZERO, NOTE, HOT oraz SMART.

(...) W 2023 roku sprzedaliśmy w Polsce już ponad 50 tysięcy smartfonów – mówił we wrześniu Ryszard T. Lindner, zarządzający sprzedażą w Polsce i krajach bałtyckich – Obok modelu SMART 6 HD, największą popularnością dotychczas cieszyły się takie modele jak NOTE 12 2023 oraz największy hit tego roku, czyli NOTE 30 Pro . Aktualnie seria NOTE dorównuje popularnością serii SMART. Z ciekawostek, które nas zaskoczyły, można wskazać na przykład otwartość naszych klientów na różne wersje kolorystyczne, gdzie w przypadku niektórych modeli kolor złoty stanowi 50% udziału ich sprzedaży. Nasi przyszli klienci mogą obejrzeć smartfony Infinix w sklepach naszych Partnerów Handlowych, gdzie na półkach znajduje się 6 tysięcy wersji demo."

Infinix jest częścią grupy Transsion. W tej samej grupie jest marka TECNO, która w tym roku w Polsce planuje sprzedać 100 tys. smartfonów.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: