Inteligo MVNO w Erze

Newsy
Żródło: Era
Opinie: 11

Polska Telefonia Cyfrowa podpisała z Inteligo Financial Services S.A. (IFS) umowę o współpracy w zakresie MVNO. Dzięki temu, jako operator wirtualny, Inteligo wkrótce zaoferuje klientom usługi telekomunikacyjne oparte o infrastrukturę sieci Era.

W ramach zawartej umowy wypracowany został rozbudowany model współpracy wykraczający poza dotychczas przyjęte rozwiązania. Pozwoli on wspólnie obu firmom na przygotowanie i wprowadzenie na rynek zupełnie nowej propozycji łączącej oferowane przez PTC usługi telekomunikacyjne i produkty finansowe dostarczane przez Inteligo.

„PTC zapewnia nam dostęp do szerokiego wachlarza usług telekomunikacyjnych, dzięki czemu będziemy w stanie skoncentrować się na szukaniu przewag konkurencyjnych w obszarze naszych kompetencji, a model współpracy, który przyjęliśmy gwarantuje pełne zaangażowanie obydwu organizacji w przygotowanie wspólnej oferty. Spodziewamy się pozyskać kilkaset tysięcy klientów w ciągu pierwszych trzech lat działalności.”– powiedział Jacek Komaracki, Prezes Inteligo Financial Services S.A. i dyrektor Centrum Bankowości Elektronicznej PKO Banku Polskiego SA.

„Inteligo to dla nas bardzo cenny partner dysponujący dostępem do kilkumilionowej grupy klientów poprzez kanał internetowy oraz szeroką siecią dystrybucji w postaci oddziałów
i agencji banku. Jest to już nasza trzecia umowa z firmami chcącymi świadczyć usługi jako tzw. wirtualni operatorzy MVNO. Wierzę, że doświadczenie IFS w zakresie nowoczesnych usług finansowych, w połączeniu z zaawansowaną technologią i posiadaną przez PTC infrastrukturą, pozwoli nam skonstruować atrakcyjną ofertę.” – powiedział dr Klaus Hartmann, Prezes Polskiej Telefonii Cyfrowej.

Opinie:

Opinie archiwalne (11):

Komentuj

Komentarze / 11

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  darkzaspa pisze: 2008-04-20 16:10
  narobila sie tych wirtualnych i zapewne stawka bedzie 50 gr. do wszystkich - pozdrawiam :)
  0
 • Users Avatars Mini
  ja pisze: 2008-04-20 18:00
  Jestem ciekawy kiedy powoli wirtualni zaczną znikać, bo wg mnie nie ma miejsca na tylu operatorów. Ktoś może wie co się dzieje z użytkownikami, jeżeli taka sieć przestaje działać - co robią z numerami -> przekazują innemu graczowi?
  0
 • Users Avatars Mini
  olotoja pisze: 2008-04-20 20:32
  przekazują do operatora macierzystego, ale zostaną, może nie wszyscy ale zostaną
  0
 • Users Avatars Mini
  przemo pisze: 2008-04-20 20:48
  PKO mobile :)
  0
 • Users Avatars Mini
  macin pisze: 2008-04-20 22:02
  wydaje mi sie że mocniejsi operatorzy będą się łączyć w przyszłości zobaczymy ale nie robią furrory - znikoma część rynku kilka %.
  0
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2008-04-20 23:06
  kto mądry bedzie korzystal z inteligo??meczylem sie 2lata,kasa wplacana po9rano jest na koncie po 19do20 bo priorytety maja przelewy pko bp potem inteligo.podobnie z czasem jaki przelew idzie,srednio 1do2 dluzej niz z konta samego pko bp.dobrze ze era ma w miastach dobry zasieg bo juz poza slabo,oferta dla banku jak raz ;-) w porownaniu do mobilkinga to bedzie nieporozumienie.czekam na halo polsat po p4 to najpowazniejszy gracz na rynku,tylko ta słaba siec ptc nie daje mi spokoju..
  0
 • Users Avatars Mini
  stanley pisze: 2008-04-21 13:42
  Warto podkreśli, że z zapowidzi wynika iż nie będzie to kolejny MVNO, a jakaś kombinacja usług telekomunikacyjnych i finansowych. to może chwycic, trzeba poczekac na szczegóły, ale wygląda na to, że pojawi się rynkowa nowośc
  0
 • Users Avatars Mini
  Olsen pisze: 2008-04-21 18:17
  Marudzicie! Niech będzie jak największy wybór w ofertach. I niech każdy wybierze dla siebie coś odpowiedniego. Dla jednych Prałat Mobile, dla innych Snickers, Ezo, MoVa itp. mogą być najlepsze. Dobrze skonstruowana oferta mobilnego Inteligo, może przyciągnąć sporą grupę (nie tylko) klientów banku.
  0
 • Users Avatars Mini
  tronk pisze: 2008-04-22 13:53
  stawka 50 gr do wszystkich to juz jest w mobilkingu :)
  0
 • Users Avatars Mini
  fredi pisze: 2008-04-22 22:08
  tak ku woli scislosci mobiliking tez jest na infastrukturze ery(ptc) takze o zasieg i reszte bym sie nie martwil bo jak by nie patrzec na mobila nikt nie narzeka a goruje wsrod mvno nikt na zasieg itd nie narzeka, tak samo jest z era, co do inteligo to moze byc tez naprawde ciekawie usluga finanosowa polaczona z usluga telekomunikacyjna ciekawe
  0
 • Users Avatars Mini
  beks pisze: 2008-04-27 23:17
  spoko, mysle ze to dobry duet - PTC i Inteligo. Godna zaufania siec i nowoczesny bank
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: