Dodatkowe 60 GB za 25 zł w nowej ofercie Plusa

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0

Od 18 kwietnia w Plusie będzie możliwość dobrania do abonamentu głosowego usługi internetowej za 25 zł miesięcznie i samodzielnej decyzji czy mają to być dodatkowe GB na smartfonie, czy Domowy Internet LTE.

Nowa promocja jest dla klientów, którzy posiadają abonament głosowy za 50 zł. Mogą oni za 25 zł miesięcznie dobrać ofertę Internetu i korzystać z niego w dwóch wariantach:

  • dodatkowe 60 GB na smartfonie, czyli wszystko na jednej karcie SIM, lub
  • 60 GB i LTE bez końca na drugiej karcie SIM do wykorzystania na innych urządzeniach.

W pierwszym przypadku nowy klient otrzyma całkowicie nowy abonament głosowy, a dotychczasowy klient może podpisać aneks i powiększyć liczbę GB na dotychczasowym kontrakcie.

W ramach abonamentu za 75 zł miesięcznie otrzyma na jednej karcie SIM nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, roaming w UE i 120 minut połączeń międzynarodowych, a do tego 72 GB.

W drugim przypadku klient dostaje zrabatowaną o 50% ofertę Plus Internet z pakietem podstawowym 60 GB i „LTE bez końca” na oddzielnej karcie SIM do wykorzystania na potrzeby Internetu domowego dla całej rodziny i na różnych urządzeniach.

Również od 18 kwietnia, podobne warianty ofert pojawią się w ofercie Plusa dla Firm.

W nowej ofercie klienci biznesowi za dodatkowe 25 zł netto miesięcznie otrzymają dodatkowo pakiet internetowy 70 GB na smartfon albo na dodatkowej karcie SIM Internet do biura uwzględniający usługę LTE bez końca.

Ulotka:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: