ipfon odświeżył wizerunek

Newsy
Żródło: IPFON
Opinie: 3

Operator telefonii internetowej ipfon zmienił wizerunek. Powstało nowe logo, serwis www, forum, rejestrator usług oraz aplikacja kliencka ipfon24.

Nowym symbolem marki ipfon jest słuchawka oraz fragment tarczy telefonicznej wizualizującej rozchodzący się sygnał. Kula i symbole w nią wpisane są metaforą naszej planety i nasuwają bezpośrednie skojarzenie z globalnym zasięgiem działania usług telefonii internetowej ipfon. Dominującym kolorem jest pomarańcz, który obrazuje dynamizm, elastyczność, nowoczesność oraz otwartość, a te cechy są wartościami, jakimi ipfon kieruje się w swojej działalności biznesowej.

Nowe rozwiązania wdrożone w ramach serwisu internetowego www.ipfon.pl to budowanie lekkiej, wyraźnej i wygodnej w użytkowaniu formy. Strona posiada otwartą formę, a jej elementy ofertowe i identyfikacyjne pozwalają na szybkie dotarcie do szukanej informacji. Struktura serwisu jest zgodna z najwyższymi standardami w zakresie użyteczności. Szybki i wygodny dostęp do aplikacji ipfon24, rejestracji czy modułu "Od czego zacząć" to jeden z wielu elementów, które mają na celu ułatwienie korzystania i zarządzania warstwą kliencką w ramach usług firmy.

Prace przygotowała i przeprowadziła agencja reklamowa Difronte.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Bi pisze: 2008-12-04 11:41
  korzystam w ipfonie od ponad roku z voip i fax-u...Mogę śmiało polecić, bardzo dobra jakość połączeń.
  0
 • Users Avatars Mini
  januszjagosz pisze: 2008-12-04 21:42
  Bi@ły .. a jak biling online chodzi..
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2008-12-04 23:31
  fajny operator, dobra jakosc, ale niestety caly czas cena. Zeby 9gr za min polaczenia na PL placic to troche przegiecie. W dobie flatratow takie cos to troche przestarzaly pomysl i srednio atrakcyjna stawka. Miejmy nadzieje, ze konkurencja wymusi na nich jakies zejscie z tych cen, Mowie tutaj tez o tlenofonie, tartelu, freeconet itp.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: