Są pierwsze recenzje iPhone 12 Pro MAX i iPhone 12 Mini

Newsy
Opinie: 0
Są pierwsze recenzje iPhone 12 Pro MAX i iPhone 12 Mini

Amerykańscy recenzenci testują już kolejną partię iPhonów. Tym razem jest to model 12 Pro MAX oraz 12 Mini.

W Polsce pierwsze "pierwsze wrażenia" będą publikowane już w najbliższy piątek.

Testy iPhone 12 Pro Max

iPhone 12 Pro Max to największy iPhone w historii. Ma dedykowany system kamer, nie ma szybszego odświeżania ekranu i ma bardzo dobrą baterię – najlepszą ze wszystkich nowych iPhonów. Notch jest nadal bardzo duży. Telefon da się obsługiwać jedną ręką. Nowy zestaw kamer niestety nie robi lepszych zdjęć niż mniejsze iPhony z serii 12, choć ma stabilizację sensora, a sensor jest większy. Nie radzi sobie wcale lepiej, gdy jest ciemno – nie ma mniej szumów. Jest większe powiększenie – ale to tylko skok do 2.5X zamiast 2X.

Testy iPhone 12 Mini

iPhone 12 Mini to ten sam design co iPhone 12, ten sam zestaw aparatów, ta sama wydajność, to samo oprogramowanie, ale mniejszy rozmiar. Bateria nie jest najlepsza, da się ją "zabić" przed końcem dnia (przy 4 godzinach na ekranie).

iPhone 12 Mini to dobry telefon dla osób, które nie korzystają aktywnie ze smartfona. Ekran jest lepszej jakości niż w innych małych iPhonach. Są mniejsze głośniki niż w pozostałych smartfonach z serii 12. Nowy Mini jest tak mały, że część akcesoriów nie pasuje np. ładowarki bezprzewodowe stojące go nie ładują. W małym iPhone jest wolniejsze ładowanie przez MagSafe (12 zamiast 15W)

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: