iPhone bardzo dobrze oceniony w badaniach Strategy Analytics

Newsy
Żródło: Strategy Analytics
Opinie: 4
Opinie: 4

Strategy Analytics Wireless Device Labs przeprowadziły badania focusowe dotyczące nowego telefonu iPhone. Badani porównywali iPhone ze swoim obecnym telefonem. iPhone wygrał w większości kategorii (najpopularniejszych usług). Przewaga była dosyć znacząca. Gorzej na iPhonie pisze się tylko SMS-y. Aż 90% respondentów oceniło iPhone lepiej od swojego telefonu. Badani niestety nie mogli korzystać z prawdziwych urządzeń, a jedynie oceniali funkcje iPhone na  specjalnych prezentacjach wideo.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  krs pisze: 2007-05-25 09:38
  Dziwny news, dziwne badania cos mi smierdza. W jakim to kraju, jakie telefony posiadali respondenci i z iPhone ustawiony do prezentacji. Ciekawi bardziej test takiego urzadzenia w codziennym uzytkowaniu.
  0
 • Users Avatars Mini
  JotWu pisze: 2007-05-25 11:10
  w sumie jak by mi takie badania zrobili to mógłbym zgadywać, że tylko muzyka będzie na pewno lepsza...
  0
 • Users Avatars Mini
  x pisze: 2007-05-25 11:12
  Badani niestety nie mogli korzystać z prawdziwych urządzeń, a jedynie oceniali funkcje iPhone na specjalnych prezentacjach wideo.-------------dziekuje postoje :)
  0
 • Users Avatars Mini
  andrewj pisze: 2007-05-25 11:48
  To wygląda na podgrzewanie zainteresowania przed premiera - zreszta marketing Apple to zawodowcy i wiedza co robią. A ja się ciesze z innego powodu - wprowadzenie Iphona spowoduje wysyp urzadzen z duzymi ekranami dotykowymi, a nie jak teraz glownie 2,8 cala (co jest pomyłką).
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: