Otwarta bankowość teraz w iPKO - jest już 11 banków do wyboru

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
Otwarta bankowość ‑ podgląd w iPKO i 11 bank - Citi Handlowy

Klienci PKO BP mogą do otwartej bankowości w komórce podłączyć już jedenasty bank - Citi Handlowy.

Po udostępnieniu w aplikacji mobilnej IKO dostępu do rachunków z innych banków, podgląd takich rachunków został udostępniony również w serwisie iPKO. Klient poprzez bankowość elektroniczną np. na komputerze stacjonarnym czy laptopie może teraz zobaczyć salda i historie transakcji ze wszystkich dodanych banków.

Po zalogowaniu do serwisu iPKO na stronie głównej klient widzi teraz swoje rachunki w PKO Banku Polskim oraz rachunki z innych banków (dodanych wcześniej w aplikacji IKO), a po lewej stronie belkę „Inne banki” prezentującą podsumowanie stanu posiadania pieniędzy na rachunkach z podpiętych banków. To oznacza w praktyce, że może zobaczyć ile ma aktualnie pieniędzy do dyspozycji na wszystkich swoich podpiętych kontach bankowych. Także w sekcji „Moje produkty” i kategorii „Konta” dostępne są nowe zakładki z rachunkami z innych banków. Po wybraniu takiej zakładki prezentowany jest ekran ze szczegółami rachunku, który zawiera również historię operacji.

Obecnie PKO Bank Polski umożliwia dodanie (w IKO) i podgląd (w IKO i iPKO) rachunków 11 banków: Inteligo, Pekao S.A., mBanku, Santander Bank Polska, BNP Paribas Bank Polska, Millennium, Alior Banku, ING Banku Śląskiego, Nest Banku, Credit Agricole i Citi Handlowego.

W ramach otwartej bankowości także klienci kantoru internetowego PKO Banku Polskiego mogą podpiąć swoje konta z innych banków w aplikacji IKO. Następnie mogą przesyłać waluty zarówno w aplikacji IKO, jak i serwisie internetowym iPKO.

 Bank pracuje nad dodaniem kolejnych banków obsługiwanych w ramach otwartej bankowości.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: