iPlusopobieracz nadal za darmo

Newsy
Opinie: 2

Promocja na usługę iPlusopobieracz w Plusie została przedłużona. Wszyscy abonenci iPlusa którzy od dnia 16 marca włączą usługę będą mogli korzystać z niej bezpłatnie do dnia 21 kwietnia (włącznie). Po tym terminie (od dnia 22 kwietnia) zacznie się naliczać miesięczna opłata za usługę uzależniona od wartości miesięcznego abonamentu w wybranym przez abonenta promocyjnym planie cenowym:

10 zł z VAT – dla abonamentów o wartości do 55 zł z VAT włącznie,
5 zł z VAT – dla abonamentów o wartości od 55,01 zł z VAT do 80 zł z VAT włącznie,
0 zł – dla abonamentów o wartości od 80,01 zł z VAT i wyższej.

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Abonenci którzy włączą usługę do dnia 15 marca (włącznie) będą mogli nadal z niej korzystać z opłatą 0 zł miesięcznie.

iPlusopobieracz umożliwia niemal nieograniczoną transmisję (nawet do 100 GB miesięcznie) w godzinach - od północy do 9 rano.

Z usługi mogą skorzystać wszyscy Abonenci, którzy podpisali umowę w ramach oferty iPlus. Usługę można włączyć i wyłączyć w dowolnym dniu okresu rozliczeniowego.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  LEvEL pisze: 2010-03-18 13:44
  No i pięknie, mam włączone od samego początku. Wykorzystuje ponad 80 GB miesięcznie z tego limitu. Na RS mam transfery spokojnie ponad 6 MB/s, do tego iPluspobieracz plus NC10 i TopInfo to bez 2 zdań to najlepszy net bezprzewodowy. Za 59 zł netto mam 106 GB. Oczywiście znajdą się osoby nie zadowolone, ale nie ja
  0
 • Users Avatars Mini
  AM pisze: 2010-03-18 16:01
  plus dajac iplusopobieracz jako pierwszy dal internet praktycznie bez ograniczania wielkosci transferu
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: