Viaplay wchodzi do CANAL+

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Viaplay Group and CANAL+ Polska agree major Polish distribution partnership

Viaplay Group oraz CANAL+ Polska uzgodniły warunki partnerstwa w zakresie dystrybucji treści.

Abonenci oferty satelitarnej CANAL+ Polska posiadający pakiet kanałów CANAL+ będą mogli otrzymać dostęp do oferty Viaplay obejmującej transmisje wydarzeń sportowych na żywo. Dostęp do aplikacji Viaplay dla abonentów CANAL+ Polska będzie możliwy od jesieni tego roku. Dalsze szczegóły związane z ofertą zostaną przekazane w najbliższych tygodniach.

Począwszy od sierpnia tego roku dwa czołowe mecze Premier League rozgrywane w każdej kolejce będą dostępne na żywo na kanałach CANAL+. Umowa sublicencyjna obowiązuje przez trzy kolejne sezony (2022/23, 2023/24 oraz 2024/25). Wszystkie mecze sezonu Premier League składającego się z 38 kolejek, w trakcie których rozgrywanych jest po 10 spotkań, będą transmitowane na żywo na platformie streamingowej Viaplay.

CANAL+ Polska udzielił Viaplay Group sublicencji na transmisję w Polsce na żywo do dwóch spotkań każdej kolejki rozgrywek eWinner I Ligi Żużlowej. Sublicencjonowane mecze żużlowe będą tak jak do tej pory transmitowane równolegle na kanałach i w serwisach CANAL+.

Oprócz współpracy z CANAL+ Polska, Viaplay Group posiada w Polsce również długoterminowe partnerstwa dystrybucyjne zawarte z UPC, Vectrą oraz Play. Platforma streamingowa Viaplay jest także dostępna dla polskich widzów poprzez bezpośrednie subskrypcje.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: