Apple ma w Kanadzie 28 sklepów - oto flagowy Apple Pacific Centre w Vancouver

Newsy
Opinie: 0
The new Apple Pacific Centre opens in Vancouver

Apple pochwalił się swoim odświeżonym Apple Store w Kanadzie. Apple Pacific Centre został ponownie otwarty w Vancouver. Całkowicie przeprojektowany sklep podwoił swoją powierzchnię. Apple Store działa na skrzyżowaniu ulic West Georgia i Howe w sercu Vancouver.

Rozbudowany dwupoziomowy sklep oprócz części sprzedażowej oferuje wspólną przestrzeń do wypoczynku. Fasada zawiera 32-metrowe szklane panele sięgające od podłogi do sufitu. Gdy klienci wchodzą na drugie piętro, naturalne światło wpada przez szklany świetlik na wysoką klatkę schodową — jedną z najwyższych w jakimkolwiek sklepie Apple Store.

Na drugim piętrze znajduje się forum i ściana wideo, na których bezpłatne sesje Today at Apple uczą uczestników, jak korzystać ze sprzętu Apple.

Fasada jest otoczona 10 drzewami magnolii z północno-zachodniego Pacyfiku, a żywa ściana o długości ponad 40 stóp, na której znajdują się 144 gatunki lokalnych roślin, otacza zewnętrzną część sklepu. Ściana naturalnie pochłania ciepło i hałas uliczny. Podobnie jak wszystkie obiekty Apple, Apple Pacific Center jest zasilany w 100 procentach energią odnawialną.

Apple Pacific Centre zatrudnia 240-osobowy zespół łącznie posługujących się 36 językami.

Apple działa w Kanadzie od prawie 40 lat. Ma tam 28 sklepów.

Apple Pacific Centre

Apple Pacific Centre

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: