Jest wynajem smartfonów iPhone - umowy na 24 lub 30 miesięcy

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Bank BNP Paribas wprowadza długoterminowy wynajem urządzeń użytkowych dla Klientów indywidualnych

Została uruchomiona oferta Wynajem – korzystny dla Ciebie i innych wprowadzona przez Bank BNP Paribas we współpracy ze spółką-córką BNP Paribas Group Service Center

W pakiecie otrzymujemy smartfon i pakiet usług, takich jak ubezpieczenie na wypadek stłuczenia szyby czy przedłużona gwarancja, możliwość wymiany sprzętu na nowszy już po półtora roku, bądź wykupu urządzenia po zakończeniu umowy.

Usługa jest już dostępna w stacjonarnych salonach iSpot.

Bank BNP Paribas przyznaje klientowi, który zawrze umowę, finansowanie przeznaczone na usługę wynajmu sprzętu. Na start do wyboru są najnowsze modele smartfonów Apple. Kluczowym elementem usługi jest możliwość wymiany telefonu w trakcie trwania umowy,  bez konieczności pozostawania w poprzedniej relacji umownej.

Klient może zdecydować się na jedną z dwóch opcji umowy najmu: na 24 miesiące lub 30 miesięcy. Na koniec umowy najmu Klient podejmuje decyzję o wykupie telefonu lub jego zwrocie i jest zapraszany do zawarcia kolejnej umowy na nowe urządzenie. Jego dotychczasowy sprzęt zostanie odnowiony i uzyska nowe życie.

W przypadku kradzieży, awarii telefonu lub jego uszkodzenia, użytkownik może skorzystać z dodatkowych usług, które są nieodłączną częścią oferty. Telefon jest ubezpieczony od pierwszego dnia umowy najmu, co chroni Klienta przed stłuczeniem szybki, kradzieżą, rabunkiem, awarią po gwarancji, nieszczęśliwym wypadkiem czy przepięciem. W cenie wynajmu zapewnione jest także wsparcie techniczne przez infolinię – zarówno w codziennych problemach, jak i w migracji danych między urządzeniami przy wygaśnięciu usługi.

Obciążenie budżetu klienta za cały pakiet usług jest niższe niż cena detaliczna wybranego urządzenia.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: