Aplikacja PLAY NOW na Smart TV Samsung

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Aplikacja PLAY NOW na Smart TV Samsung

PLAY NOW jest teraz dostępne za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na Smart TV Samsung.

Aplikacja PLAY NOW jest do pobrania za darmo w sklepie z aplikacjami Samsung Smart TV dla urządzeń wyprodukowanych od 2016 roku.

Dzięki wprowadzeniu aplikacji na Smart TV Samsung użytkownicy mają możliwość oglądania interesujących ich treści na dużym ekranie i obsługi za pomocą jednego pilota. Kafelek z PLAY NOW można przypiąć do ekranu startowego, by mieć do niego szybki dostęp od samego włączenia telewizora. Przy logowaniu wystarczy podać numer telefonu, na którym jest aktywna usługa PLAY NOW oraz potwierdzić akcję na smartfonie. Właściciel numeru nie musi się także obawiać o to, że domownicy zamówią dodatkowe usługi czy wypożyczą film bez jego wiedzy – każda taka operacja wymaga autoryzacji na telefonie. Możliwe jest również zalogowanie się numerem usługi telewizyjnej przypisanym do oferty PLAY NOW TV BOX.

Aplikacja umożliwia odtwarzanie wybranych treści od momentu, na którym zakończono oglądanie na innym urządzeniu. Daje też możliwość oglądania od początku programu, który już trwa lub nawet pełnego odtworzenia materiału aż do 7 dni po jego emisji. Wybrane przez siebie treści można nagrać i przechowywać w chmurze przez 6 miesięcy.

Pełna oferta obejmuje PLAY NOW ponad 90 kanałów linearnych podzielonych na tematyczne pakiety – Podstawowy (zawarty w cenie abonamentu), HBO, Extra, Sport, Kids oraz News. Każdy z pakietów dodatkowych można wygodnie aktywować w PLAY NOW oraz wypróbować przez 30 dni bez opłat. To także biblioteka treści na życzenie z aktywnych pakietów, kolekcje Paramount Play, AXN NOW czy History.

Usługa wcześniej była już dostępna na portalu playnow.pl, aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS, dedykowanego TV BOXa, telewizorów i urządzeń opartych o AndroidTV i obsługę technologii Google Cast czy Apple AirPlay.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: