Z aplikacją tańsza benzyna

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Na wakacje tańsze tankowanie na stacjach ORLEN

Nowi i obecni członkowie programu ORLEN VITAY mogą w wakacje zatankować paliwo w niższych cenach. Użytkownicy programu lojalnościowego zatankują tańsze paliwa - o 30 groszy za litr. Dodatkową zniżkę otrzymają posiadacze Karty Dużej Rodziny. W ramach promocji, każdy uczestnik programu ORLEN VITAY, będzie mógł zatankować z rabatem aż do 150 litrów paliwa miesięcznie na wszystkich stacjach Koncernu w Polsce. 

Promocja na paliwa na stacjach ORLEN rozpocznie się 1 lipca br., ale klienci ORLEN VITAY używający aplikacji będą mogli korzystać z rabatów od 27 czerwca br. Tańsze tankowanie będzie obowiązywało całe wakacje.

Z letniej promocji będą mogli skorzystać wszyscy zarejestrowani uczestnicy programu VITAY, którzy korzystają z aplikacji ORLEN VITAY lub tradycyjnej plastikowej karty VITAY. Każdy uczestnik promocji otrzyma 30 groszy rabatu na litrze dowolnego paliwa (EFECTA lub VERVA) w ramach trzech tankowań do 50 litrów miesięcznie. Pozwoli to nabyć w okresie wakacyjnym do 150 litrów paliwa miesięcznie z wysokim rabatem. Na dodatkową zniżkę mogą liczyć uczestnicy programu VITAY, którzy posiadają Kartę Dużej Rodziny. Otrzymają oni rabat wyższy o 10 groszy, co oznacza, że oszczędzą 40 groszy na litrze.

Letnia kampania rabatowa PKN ORLEN będzie promowana w telewizji, internecie, radiu, prasie, a także na outdoorach i stacjach ORLEN. Za kreację odpowiada agencja Grey.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: