100 zł na zakupy za założenie dziecku konta w PKO Banku Polskim

Newsy
Opinie: 0
Całkowicie zdalne założenie konta dziecka w PKO Banku Polskim

Klienci PKO Banku Polskiego, którzy chcą otworzyć konto swoim dzieciom mogą to zrobić całkowicie zdalnie za pośrednictwem serwisu transakcyjnego iPKO i aplikacji mobilnej IKO. W jednym wniosku można również zamówić kartę debetową PKO Junior z odrębnym rachunkiem. Prowadzenie PKO Konta Dziecka jest bezpłatne.

PKO Konto Dziecka przeznaczone dla dzieci do 13 roku życia. Dziecko posiadające rachunek może zarządzać swoim kontem i oszczędnościami przez serwis internetowy PKO Junior i aplikację mobilną PKO Junior. Możliwe jest sprawdzenie stanu swoich środków, inicjowanie przelewu (każdorazowo wymagana jest akceptacja przelewu przez rodzica) i doładowanie karty PKO Junior, zakładanie wirtualnej skarbonki i określenie celu na jaki zbierane są pieniądze, korzystanie z kalkulatora, który pozwala obliczyć, ile potencjalnie można zaoszczędzić uwzględniając wysokość i regularność wpłat. Właściciel PKO Konta Dziecka może również korzystać z karty PKO Junior, dzięki której można płacić za drobne zakupy i bezpłatnie wypłacać gotówkę z bankomatów PKO Banku Polskiego.

Do 30 września w PKO Banku Polskim trwa promocja, w której za otwarcie PKO Konta Dziecka, zamówienie karty PKO Junior i spełnienie prostych warunków promocji można otrzymać kod o wartości 100 zł do wykorzystania na Allegro. Szczegóły promocji dostępne są tutaj.

W ramach oferty PKO Junior rodzice mogą również założyć konto oszczędnościowe swojemu dziecku, które jest bezpłatne i atrakcyjnie oprocentowane. Do 30 listopada oprocentowanie zmienne wynosi do 6 proc. w skali roku do kwoty 10 tys. zł przy systematycznym oszczędzaniu. Więcej szczegółów tutaj.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: