Jan Pilewski z MSL do Play

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Jan Pilewski z MSL do Play

W marcu do zespołu PLAY dołączył Jan Pilewski obejmując stanowisko Senior Public Affairs Manager. Jest to nowo utworzone stanowisko w ramach powstałego w zeszłym roku departamentu komunikacji korporacyjnej.

Pilewski jest odpowiedzialny za kształtowanie szerokorozumianej polityki publicznej spółki na szczeblu lokalnym i centralnym w tym m.in. przygotowywanie analiz otoczenia instytucjonalnego spółki, tworzenie i realizację strategii działań angażowania interesariuszy, ocenę istniejących oraz budowę nowych relacji instytucjonalnych spółki. 

Ponadto Jan Pilewski będzie wspierał spółkę w relacjach z lokalnymi społecznościami oraz mediami w zakresie realizacji celów związanych z rozbudową sieci i prowadzeniem polityki publicznej, a także będzie reprezentował PLAY w organizacjach branżowych i biznesowych. 

Jan Pilewski będzie raportował do Małgorzaty Zakrzewskiej, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w PLAY. 

Jan Pilewski powsiada 12-letnie doświadczenie w komunikacji korporacyjnej, kryzysowej, issue management i public affairs. Bezpośrednio przed dołączeniem do PLAY zajmował stanowisko Associate Director w agencji MSL, gdzie przez okres ponad 5 lat doradzał i nadzorował obsługę m.in. Innogy, Amazon, FUR EUROPE oraz PLAY. W przeszłości pracował między innymi w Edelman Polska, gdzie był członkiem zespołów komunikacji korporacyjnej i public affairs, obsługując m.in. Chevron Polska. Ukończył studia magisterskie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, studiował także na Northeastern Illinois University w Chicago oraz odbył praktyki w instytucjach samorządowych i rządowych w USA.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: