Jest już sposób na ChatGPT na zegarku

Newsy
Opinie: 0
Jest już sposób na ChatGPT na zegarku

Możliwość zadawania pytań czy nawet prowadzenia zwykłej rozmowy ze sztuczną inteligencją robi furorę w sieci. ChatGPT okazał się najszybciej rosnącą usługą internetową w historii. Amazfit ogłosił, że stał się pierwszym producentem, który zintegrował asystenta ChatGPT z tarczą smartwatcha.

Na demonstracyjnym nagraniu umieszczonym przez Leon Cheng Deng na jego profilu w serwisie LinkedIn można zobaczyć jak to działa. Po uruchomieniu ChatGPT możemy mu zadać pytanie, zegarek następnie przetwarza mowę na tekst i po chwili oczekiwania wyświetli odpowiedź wygenerowaną przez AI.

Amazfit chwali się, że zrobił to jako pierwszy na świecie i teraz może stworzyć więcej aplikacji na autorską platformę Zepp OS wykorzystując do tego funkcjonalność ChatGPT.

ChatGPT jest faktycznie zapowiedzią nowego rozdziału w rozwoju technologii. Funkcje prowadzenia rozmowy i dostarczania odpowiedzi na pytania będą stopniowo integrowane gdzie tylko się da. Warto jednak pamiętać, że odpowiedziom ChatGPT na razie nie można bezkrytycznie ufać.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: